ZWYCIĘSTWA W BRATYSŁAWSKIM P¦J WE FLORECIE NIE DLA POLAKÓW27.11.2012, 13:44
Amerykanka Margaret Lu i Francuz Maxime Pauty zwyciężyli w Memoriale Ferdinanda De Martinengo – turnieju Pucharu ¦wiata Juniorów we florecie, który odbył się 17 listopada br. w Bratysławie. Najwyżej sklasyfikowanym Polakiem został Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń), który zaj±ł 16 miejsce. Najlepsza z Polek – Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) została z kolei sklasyfikowana na 26 pozycji.
Kolejne zawody z cyklu P¦ dwudziestolatków odbęd± się 1 grudnia br. Panie skrzyżuj± florety w Bochum, za¶ panowie w stolicy Wielkiej Brytanii.



WYNIKI:


FLORET KOBIET:

Ćwierćfinały:
Margaret Lu (USA) - Thekla Bartl (Niemcy) 15:4
Adelina Zagidulina (Rosja) - Pauline Ranvier (Francja) 15:11
Alina Fatkulina (Rosja) - Matilde Biagiotti (Włochy) 15:11
Alime Raszidowa (Rosja) - Erica Cipressa (Włochy) 15:6

Półfinały:
Lu - Raszidowa 15:8
Zagidulina - Fatkulina 15:13

Finał:
Lu - Zagidulina 15:10

Kolejno¶ć:
1. Margaret Lu (USA)
2. Adelina Zagidulina (Rosja)
3. Alime Raszidowa (Rosja)
3. Alina Fatkulina (Rosja)
5. Matilde Biagiotti (Włochy)
6. Pauline Ranvier (Francja)
7. Thekla Bartl (Niemcy)
8. Erica Cipressa (Włochy)
………………………………………………………………..
26. Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
39. Magdalena Bochenek (Budowlani Toruń)
40. Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
43. Beata Żurowska (Wrocławianie)
45. Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
52. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
58. Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
61. Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
62. Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
65. Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda ¦l±ska)
72. Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
90. Sylwia Miku¶ (Wrocławianie)

Startowały 134 zawodniczki





FLORET MĘŻCZYZN:

Ćwierćfinały:
Maxime Pauty (Francja) - Anton Zacharikow (Rosja) 15:10
Paweł Borontow (Rosja) - Lorenzo Nista (Włochy) 15:12
Kirył Łyczagin (Rosja) - Anthony Aurey (Francja) 15:11
Saverio Schiavone (Włochy) - Nobuo Bravo (USA) 11:10

Półfinały:
Pauty - Schiavone 15:11
Borontow - Łyczagin 15:13

Finał:
Pauty - Borontow 15:8

Kolejno¶ć:
1. Maxime Pauty (Francja)
2. Paweł Borontow (Rosja)
3. Saverio Schiavone (Włochy)
3. Kirył Łyczagin (Rosja)
5. Lorenzo Nista (Włochy)
6. Anton Zacharikow (Rosja)
7. Nobuo Bravo (USA)
8. Anthony Aurey (Francja)
…………………………………………………………………..
16. Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń)
27. Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa)
29. Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
35. Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
46. Oskar Metza (AZS AWF Poznań)
61. Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
68. Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
89. Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
95. Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice)
114. Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
147. Dominik Przyłuski (AZS AWF Warszawa)

Startowało 155 zawodników.






Kawka