ŻUCHEL SMAKOWAŁ, ZWŁASZCZA GOSPODARZOM KASZUBSKIEJ JESIENI.29.09.2012, 20:22
Dzi¶ w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się III edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i go¶cie zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym był żuchel, czyli po kaszubsku zupa kartoflanka przygotowana przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.
W¶ród młodzików triumfowali zawodnicy UKS Atena Gdańsk : Joanna Toporska (trener Konrad Pietrusiak) i Karol Łukasiewicz (trener Krzysztof Walka), a ponadto 6 gdańszczan zameldowało się na podium. W zawodach wzięło udział 137 zawodników .

Wyniki dziewcz±t

kategoria dzieci :





1. Maja Sobczak-Domańska w finale 8:1
2. Kaja Jabłonowska (obie MKS Kusy Szczecin)
3. Agata Czarkowska (UKS Atena) i Roksana Papużyńska (MKS Kusy Szczecin)
………………………………………………………………………………………….
5. Alicja Zakrzewska
6. Marta Pluta
7. Wiktoria Wasiuk
8. Malwina Kołodziejczyk
9. Olga Patoka
12. Zuzanna Firkowska
14. Oliwia Buczyło
15. Marcelina Turbiarz
16. Joanna Witkiewicz (wszystkie Atena)

Startowało 27 zawodniczek

Kategoria młodzików:





1. Joanna Toporska w finale 7:6
2. Martyna Miłogrodzka
3. Marta Mech i Natalia Muklewicz (wszystkie Atena)
...............................................................................................................
5. Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk)
6. Alicja Kozłowska
7. Julia Lidzbarska
8. Julia Janik (wszystkie Atena)
10. Zuzanna Rompczyk (de La Salle)
11. Zuzanna Bober (Atena)
12. Marzena Czerwińska
13. Joanna Karpiak (obie de La salle)
14. Katarzyna Winiarska
15. Katarzyna Stawiarska
16. Marcelina Lament ( wszystkie Atena)


Startowało 35 zawodniczek .


Wyniki chłopców :

kategoria dzieci:
1. Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin) w finale 8:4
2. Adam Podralski (UKS Atena)
3. Ryszard Chmielewski (MKS Kusy szczecin) i Igor Bołdziło (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
……………………………………………………………………….
5. Rafał Janczukowicz
9. Paweł Borowiec
11. Wojciech Polidowski
12. Michał Plenikowski
13. Filip Bobras
14. Piotr Ka¶ków
15. Ignacy Ludkiewicz (wszyscy Atena)

Startowało 33 zawodników


Kategoria młodzików:





1. Karol Łukasiewicz (Atena) w finale 12:10
2. Wojciech Goralewski (Budowlani Toruń)
3. Kacper Bobras (Atena) i Filip Iżycki (AZS AWF Warszawa)
………………………………………………………………………………………………..
5. Mateusz Dołżycki (de La Salle)
6. Mateusz Możejko
7. Jerzy Wieliński
9. Piotr Borowiec (wszyscy Atena)
10. Konrad Kosycarz (de La Salle)
12. Jakub Cierluk
14. Michał Olbromski
15. Łukasz Pilszak
16. Krzysztof Karpowicz (wszyscy Atena)

Startowało 42 zawodników .

W najbliższy weekend floreci¶ci UKS Atena walcz± w zawodach PE Juniorów Młodszych w Budapeszcie - „Angyalfold-PBT Cup”