W GSF-IE WALCZONO "O PUCHAR PREZYDENTA GDAŃSKA"07.11.2011, 11:28
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu odbył się ogólnopolski turniej dzieci i młodzików „O Puchar Prezydenta Gdańska”. W zawodach łącznie wzięło udział 132 młodych florecistek i florecistów. W starszych kategoriach triumfowali Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń). W młodszych z kolei Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk) i Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz). Spośród zawodników UKS Atena Gdańsk na największe brawa zasługuje Wiktor Olszewski (trener Adam Kaszubowski), który zajął drugie miejsce wśród młodzików oraz trzecia w kategorii młodziczek Patrycja Rudzińska (trener Andrzej Witkowski).





Najlepsze zawodniczki w starszej kategorii








WYNIKI:




DZIEWCZĘTA:


MŁODZICZKI:


Finał:
Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk) – Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz) 12:4


Kolejność:
1. Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk)
2. Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz)
3. Patrycja Rudzińska (UKS Atena Gdańsk)
3. Marzena Czerwińska (UKS de La Salle Gdańsk)
...........................................
5. Anna Avirmed
6. Alicja Szostakiewicz
7. Natalia Muklewicz
8. Marta Mech (wszystkie UKS Atena Gdańsk)

Startowało 29 zawodniczek






Najlepsze zawodniczki w kategorii dzieci





DZIECI:


Finał:

Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk) – Kaja Jablonowska (MKS Kusy Szczecin) 8:1


Kolejność:
1. Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk)
2. Kaja Jablonowska (MKS Kusy Szczecin)
3. Hanna Dziwosz (MKS Kusy Szczecin)
3. Natalia Kostera (AZS AWF Warszawa)
....................................
7. Marta Tyl (UKS de La Salle Gdańsk)
8. Jagna Krychowska (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 29 zawodniczek







Najlepsi zawodnicy w starszej kategorii





CHŁOPCY:



MŁODZICY:



Finał:
Daniel Olszowski (Budowlani Toruń) – Wiktor Olszewski (UKS Atena Gdańsk) 12:9


Kolejność:
1. Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
2. Wiktor Olszewski (UKS Atena Gdańsk)
3. Michał Koślicki
3. Tomasz Stróżyński (obaj AZS Bydgoszcz)
...................................
5. Mikołaj Rudnicki
6. Karol Łukasiewicz (obaj UKS Atena Gdańsk)
7. Konrad Kosycarz (UKS de La Salle Gdańsk)
8. Bartosz Goc (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 35 zawodników






DZIECI:


Finał:
Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz) – Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin) 8:4


Kolejność:
1. Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
2. Kuba Januszewski (MKS Kusy Szczecin)
3. Mateusz Bołąkowski (MKS Kusy Szczecin)
3. Jakub Dołżycki (UKS de La Salle Gdańsk)
........................................
8. Tomasz Krysztofik (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 39 zawodników













Kawka