INAUGURACJA SEZONU JUNIORÓW MŁODSZYCH WE FLORECIE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW23.09.2011, 00:26
W niedzielę 18 września 2011 r. we Wrocławiu odbył się pierwszy w sezonie 2011/2012 turniej Pucharu Polski Juniorów Młodszych (do lat 17) we florecie dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt triumfowała Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń), zaś wśród chłopców Dominik Przyłuski (AZS AWF Warszawa). Dwoje zawodników UKS Atena Gdańsk znalazło się w czołowych ósemkach. Piotr Sobczak zajął 6, zaś Magdalena Drapella 7 lokatę.




WYNIKI:



FLORET DZIEWCZĄT:



Ćwierćfinały:
Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) - Magdalena Drapella (UKS Atena Gdańsk) 15:6
Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań) - Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie) 15:8
Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) - Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice) 15:7
Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań) - Beata Żurowska (Wrocławianie) 15:7


Półfinały:
M. Chrzanowska - J. Chrzanowska 15:9
Wieczorek - Vetulani 15:7


Finał:
Chrzanowska - Wieczorek 15:7


Kolejność:
1. Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
2. Zuzanna Wieczorek (AZS AWF Poznań)
3. Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3. Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań)
5. Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
6. Beata Żurowska (Wrocławianie)
7. Magdalena Drapella (UKS Atena Gdańsk)
8. Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)
......................................
9. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
13. Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 41 zawodniczek.




FLORET CHŁOPCÓW:


Ćwierćfinały:
Dominik Przyłuski (AZS AWF Warszawa) - Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa) 15:5
Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno) - Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa) 15:8
Patryk Choiński (Budowlani Toruń) - Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) 15:12
Kasper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań) - Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk) 15:13


Półfinały:
Przyłuski - Choiński 15:8
Cegielski - Paluszkiewicz 15:9


Finał:
Przyłuski - Cegielski 15:14


Kolejność:
1. Dominik Przyłuski (AZS AWF Warszawa)
2. Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno)
3. Patryk Choiński (Budowlani Toruń)
3. Kasper Paluszkiewicz (AZS AWF Poznań)
5. Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa)
6. Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk)
7. Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
8. Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa)
..........................
16. Mateusz Kozłowski (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 51 zawodników.








Kawka