DOBRY WYSTĘP KASI JEZIERSKIEJ W JENIE.13.02.2010, 20:06
W poprzedni weekend odbyły się w Jenie zawody we florecie kadetek – „Fair Resort Cup”, zliczane do rankingu PZS. Najlepiej z Polek spisały się Gdańszczanki, a wśród nich nieoczekiwanie Katarzyna Jezierska. Podopieczna fechm. Longina Szmita zajęła bardzo dobre 9 miejsce, co jest najlepszym w karierze osiągnięciem absolwentki Gdańskiej Szkoły Floretu.

Finał:
Melinda Hajdu (Węgry, UTE) - Inke Nehl (Niemcy, Quernheimer FC) 14:13

Kolejność:
1 Melinda Hajdu (Węgry, UTE)
2 Inke Nehl (Niemcy, Quernheimer FC)
3 Franziska Schmitz (Niemcy, OFC Bonn)
3 Dorottya Szabo (Węgry,Torekves)
5 Szonja Szalai (Węgry)
6 Leandra Behr (Niemcy, TBB)
7 Karen Weis (Niemcy, Mannheim)
8 Charlotte Krause (Niemcy, OFC Bonn)
--------------------------------------------------------------

Miejsca Polek:
9 Katarzyna Jezierska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
11 Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
13 Marta Thiem (Budowlani Toruń)
17 Zuzanna Madajczyk (AZS AWF Poznań)
18 Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
20 Laura Lewańczyk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
22 Magda Bochenek (Budowlani Toruń)
23 Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń)
26 Anna Korneluk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
30 Aleksandra Gospodarowicz (Polonia Leszno)
31 Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
36 Aleksandra Opolska (AZS AWF Warszawa)
44 Martyna Przybyłowicz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
45 Joanna Szypułowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
48 Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
51 Karolina Baron (Budowlani Toruń)
52 Karolina Kućko (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
56 Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
5 Sandra Keller (Zjednoczeni Pabianice)
60 Weronika Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
67 Karolina Pachucka (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
68 Natalia Zakrzewska (AZS AWF Warszawa)
74 Hanna Żmijewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
75 Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
75 Anna Jereczek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
79 Halina Ptak (MKS Kusy Szczecin)
79 Karina Goc (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
79 Alicja Wiaderek (MKS Kusy Szczecin)
91 Justyna Czajka (Zjednoczeni Pabianice)
96 Sara Żelechowska (UKS Atena Gdańsk)
97 Karolina Mielewczyk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
107 Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
109 Barbara Wasilewska (UKS De La Salle Gdańsk)
120 Marianna Jankowska (UKS Atena Gdańsk)
126 Wiktoria Jereczek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
131 Małgorzata Szewczyk (UKS Atena Gdańsk)
136 Zuzanna Hirsz (UKS Atena Gdańsk)
138 Agata Walczyk (UKS Atena Gdańsk)
142 Aleksandra Starz (MKS Kusy Szczecin)
146 Michalina Sawko (UKS Atena Gdańsk)
149 Aleksandra Niwińska (UKS Atena Gdańsk)
162 Kinga Wróbel (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 167 zawodniczek.