RUSZA FLORETOWY PUCHAR POLSKI SENIORÓW W EZONIE 2009/201008.12.2009, 11:33
W najbliższy piątek i niedzielę odbędą się pierwsze turnieje z cyklu Pucharu Polski we florecie, które zainaugurują sezon 2009/2010.




Informacje dot. najbliższych turniejów:



4.12.2009 (piątek) Poznań, Hala Sportowa AWF Poznań, ul. Droga Dębińska 10c


I Puchar Polski we florecie kobiet 11.00 - eliminacje; 16.00 - finał (4 najlepsze zawodniczki)



Wyniki ubiegłorocznego turnieju w Poznaniu:


1. Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) w finale 7:4

2. Hanna Łyczbińska (Budowlani Toruń)

3. Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

3. Magdalena Mroczkiewicz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)




6.12.2009 (niedziela) Wrocław, Hala Sportowa Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych we Wrocławiu ul. Worcella 20-26


VI Turniej „O Puchar K&K” 11.30 - eliminacje; 16.00 - finał


Wyniki ubiegłorocznego turnieju we Wrocławiu:


1. Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) w finale 15:5

2. Leszek Rajski (Wrocławianie)

3. Filip Płocharski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

3. Michał Majewski (AZS AWF Warszawa)




Kalendarz floretowego PUCHARU POLSKI w sezonie 2009/2010



Floret kobiet:

4.12.2009 Poznań I Puchar Polski we florecie kobiet

9.01.2010 Gdańsk XVI Turniej „O Buzdygan JM Rektora AWFiS”

18.04. 2010 Gdańsk XV Turniej „Bursztynowy Floret”

26.06. 2010 Gdańsk XIII Turniej „O Trójząb Neptuna”



Floret mężczyzn:

6.12.2009 Wrocław VI Turniej „O Puchar K&K”

9.01. 2010 Gdańsk XVI Turniej „O Buzdygan JM Rektora AWFiS”

17.04. 2010 Poznań XXXII Memoriał Jana Pieczyńskiego

19.06. 2010 Warszawa XXXIII Turniej „O Złoty Floret JM Rektora AWF”



Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski w sezonie 2008/2009:


FLORET KOBIET:

1. Sylwia Gruchała (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 225 pkt

2. Karolina Chlewińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 211 pkt

3. Katarzyna Kryczało (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 201 pkt

4. Agata Kantorska (AZS-AWF Poznań) 158 pkt

5. Małgorzata Wojtkowiak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 135 pkt




FLORET MĘŻCZYZN:


1. Tomasz Ciepły (AZS-AWF Poznań) 201 pkt

2. Radosław Glonek (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 185 pkt

3. Leszek Rajski (Wrocławianie) 163 pkt

4. Michał Przybysławski (AZS AWF Warszawa) 150 pkt

5. Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa) 138 pkt











Kawka