EDEN CUP - PŚ MŁODZIEŻOWCÓW W LONDYNIE24.10.2006, 10:47
W ostatni weekend w Londynie odbył sie młodzieżowy Puchar Świata we florecie mężczyzn - Eden Cup. Niezły występ w tym turnieju zanotował Paweł Osmański, który zajął 9 miejsce. "Osman" nie był jednak najlepszym Polakiem w tych zawodach. 3 miejsce zajął, bowiem Michał Majewski, a 6 Antoni Barczuk (obaj AZS-AWF Warszawa). Drugi z gdańszczan startujący w stolicy Anglii - Michał Kryczało, znalazł się poza czołową "32". Zwycięzcą turnieju okazał się Włoch Martino Minuto, który w finale wynikiem 15:14 pokonał swojego reprezentacyjnego kolegę (aktualnego młodzieżowego mistrza świata) - Valerio Aspromonte.

8. Riccardo Cinti (Włochy)
..............................................................
9. Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
10. Marcin Antos (AZS AWF Warszawa)
11. Bartosz Łukowski (AZS AWF Warszawa)
25. Tomasz Gmerek (Wrocławianie)
27. Stefan Roszkowski (AZS AWF Warszawa)
38. Michał Kryczało (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
39. Michał Przybysławski (AZS AWF Warszawa)
49. Piotr Bryzek (AZS AWF Warszawa)
69. Aleksander Szymański (AZS AWF Warszawa)
84. Michał Puzianowski (Wrocławianie)

Walki zawodników klubu Sietom AZS-AWFiS Gdańsk:

Paweł Osmański: 1/32 - Edward Jefferies (Wielka Brytania) 15:8, 1/16 - Tomasz Gmerek (Wrocławianie) 15:11, 1/8 - Tobia Biondo 12:15;

Michał Kryczało: 1/32 - Gabriele Ghio 6:15.

Następny start w tej kategorii wiekowej to Młodzieżowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Poznaniu w dniach 3-9 listopada br.