TRIUMFY NATALII I MICHAŁA. TŁOK NA PLANSZACH GDAŃSKIEJ KUŹNI.06.06.2006, 09:34
W Gdańsku odbyły się zawody „Gdańska Kuźnia” – Otwarte Mistrzostwa ZKPiG 26 w Gdańsku we florecie dzieci, młodzików i juniorów młodszych. Podczas finału odbyło się uroczyste pasowanie na szermierzy 18 uczniów klasy IVa ZKPiG 26, którego dokonali: wicedyrektor ZKPiG 26- Aleksandra Kolicka, wychowawczyni – Małgorzata Kuszner oraz trenerzy Łukasz Szymański i Adam Kaszubowski. Łącznie w zawodach wystartowało 285 młodych florecistów..






Wyniki:

Dzieci (10-11 lat)

Dziewczęta:
1. Marika Chrzanowska (UKS Tecza Toruń)
2. Jagoda Witkowska (AZS-AWF PoZnań)
3.Sandra Sulik (UKS Tęcza Toruń) i Magda Wasyluk (MKS Kusy Szczecin)
………………………………………………………………
11.Berenika Godlewska
12.Maja Myszak (obie UKS Atena Gdańsk)
15.Natalia Wośko (UKS de La Salle Gdańsk)
17.Marta Toboła (Atena)
19.Wiktroria Rezmer (de La Salle)

Chłopcy:
1.Patryk Choiński (UKS Tęcza Toruń)
2.Marek Maszkowski
3.Cezary Jezierski (obaj Azs-AWF Warszawa) i Marcin Karpicki (Warta Poznań)
………………………………………
5.Piotr Sobczak
10.Jakub Kołodziej
11.Bartosz Trznadel (wszyscy Atena)
12.Szymon Borkowski (de La Salle)
15.Jakub Wysiecki (Atena)







Młodzicy (12-13 lat)

Dziewczęta:
1.Natalia Gołębiowska w finale 7:5
2.Joanna Szypułowska (obie Atena Gdańsk)
3.Magda Bochenek i Anna Wiśniewska (Budowlani Toruń)
……………………………………
9.Anna Korneluk
19.Jagoda Pietruszewska (obie Atena)

Chłopcy:
1.Oskar Metza (MKS Kusy szczecin)
2.Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław)
3.Dominik Jankowiak i Rafał Wiśniewski (obie AZS-AWF Poznań)
……………………………………………………….
5.Ignacy Żabicki
7.Daniel Darna
9.Mateusz Knitter
13.Krystian Gryglewski
14.Maciej Błażek
17.Mariusz Chrzanowski
18.Michał Siess (wszyscy Atena)


Juniorzy młodsi (14-15 lat)
Dziewczęta:
1.Agnieszka Kajka (D’Artagnan Warszawa) w finale 15:8
2.Barbara Jędrzejewska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
3.Marta Hausman (Budowlani Toruń) i Dagmara Masłowska (AZS-AWF Poznań)
…………………………………………………………
6.Iwona Olbromska
8.Anna Masa
9.Dagmara Toboła
12.Katarzyna Gutowska (wszystkie Sietom)
19.Martyna Zubrzycka (Atena)






Chłopcy:
1.Michał Kryczało (Sietom) w finale 15:4
2.Damian Koper (AZS-AWF Poznań)
3.Piotr Janda (Sietom) i Michał Kosicki (Budowlani Toruń)
………………………………………
6.Szymon Nowak
7.Piotr Tuszkiewicz
8.Michał Janda
11.Maciej Mikołajczyk (wszyscy Sietom)
20 Jakub Wiśniewski (Atena)



W dn. 10 czerwca br. (sobota) w godz. 10-13 na szkolnym boisku ZKPiG nr 26 odbędzie się VIII Festyn Rodzinny, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem „Z baśniami przez Europę, czyli Sokrates – Comenius w naszej szkole”.