"ZŁOTE" DZIEWCZYNY. CHŁOPAKI - TRAFIENIE OD ZŁOTA.05.02.2006, 18:42
Dziś we Wrocławiu odbyły się turnieje drużynowe Mistrzostw Polski Juniorów (kat. do lat 17) we florecie kobiet i mężczyzn.
We florecie kobiet tytuł zdobył I zespół Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, a we florecie mężczyzn po dramatycznym meczu tytuł obronili zawodnicy AZS-AWF Warszawa.

Wyniki:

Floret kobiet:
Ćwierćfinały: Sietom I – AZS-AWF Poznań 45:23, Budowlani Toruń I – AZS-AWF Poznań 45:20, Budowalni Toruń II – KSz Wrocławianie 45:38, Sietom II – D’artagnan Warszawa 45:44
Półfinały: Sietom I – Budowlani II 45:35, Budowlani I – Sietom II 45:20
O 3 miejsce: Budowlani II – Sietom II 45:26
O 1 miejsce: Sietom I – Budowlani I 45:32






Kolejność:
1.Sietom I (Justyna Anuszewska, Małgorzata Michlewska, Iwona Olbromska, Agnieszka Purowska; trenerzy Grzegorz Supeł, Adam Kaszubowski)
2.Budowlani I
3.Budowlani II
4.Sietom II (Agata Bonik, Katarzyna Klaman, Karolina Szalczewska, Dagmara Toboła; trenerzy Longin Szmit, Grzegorz Supeł, Adam Kaszubowski)
5.KSz Wroclawianie
6.D’Artagnan Warszawa
7.AZS-AWF Poznań I
8.AZS-AWF Poznań II
………………………………..
11.UKS de La Salle Gdańsk (Aleksandra Frost, Monika Paliszewska, Jowita Sojecka; trenerzy Adam Kaszubowski, Jarosław Mojski)



Floret mężczyzn:
Ćwierćfinały: AZS-AWF Warszawa I – Budowlani II 45:32, Sietom I – Sietom II 45:25, KSz Wrocławianie – Budowlani I 45:39; AZS-AWF Poznań I – AZS –AWF Warszawa II 45:40
Pólfinały: AZS-AWF Warszawa I – Wrocławianie 45:38, Sietom I – AZS-AWF Poznań 45:30
O 3 miejsce: Wrocłąwianie – AZS-AWF Poznań 45:18
O 1 miejsce: AZS-AWF Warszawa I – Sietom I 45:44

Mecze Sietomu II o miejsca 5-8:
AZS-AWF Warszawa II 31:45
Budowalni II 44:45






Kolejność:
1.AZS-AWF Warszawa I
2. Sietom I (Michał Kryczało, Adam Nowosielski, Paweł Osmański, Filip Płocharski; trenerzy Łukasz Szymański, Longin Szmit, Grzegorz Supeł)
3.KSz Wrocławianie
4.AZS-AWF Poznań
5.Budowlani I
6.AZS-AWF Warszawa II
7.Budowlani II
8.Sietom II ( Robert Gajda, Michał Janda, Piotr Janda, Piotr Tuszkiewicz; trenerzy Łukasz Szymański, Grzegorz Supeł)


Za 2 tygodnie odbędą się Młodzieżowe MP (kat. do lat 20) w Solcu Kujawskim.