TURNIEJ DZIECI I MŁODZIKÓW "O PUCHAR TCM"18.10.2005, 11:28
W Poznaniu odbył się ogólnopolski turniej dzieci i młodzików "O Puchar TCM" zaliczany do klasyfikacji "Korony" i "Pucharu Witolda Woydy - www.mat-fencing.com". W kategorii dzieci gdańszczanie nie mieli sobie równych, zarówno we florecie dziewcząt, jak i chłopców. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Karolina Pachucka (UKS Atena Gdańsk), która w finale pokonała 6:5 Jagodę Witkowską (Warta Poznań). Wśród chłopców zaś najlepszy był Krystian Gryglewski (w finale zwyciężył Michała Popiela z Kolejarza Wrocław). W kategorii młodzików wyniki nie były już tak dobre. Jedynie Mateusz Knitter stanął na najniższym stopniu podium.

Wyniki:

Młodzicy (12-13 lat):

Floret dziewcząt:

1. Dagmara Masłowska
2. Tatiana Reder
3. Marta Ciesielska (wszystkie AZS-AWF Poznań)
Marta Hausman (Budowlani Toruń)
.........................................
6. Anna Masa
7. Joanna Szypułowska
12. Jagoda Pietruszewska
17. Zuzanna Sobczak
20. Anna Korneluk (wszystkie UKS Atena Gdańsk)



Najlepsze zawodniczki w kat. młodziczek




Floret chłopców:

1. Damian Koper
2. Rafał Wiśniewski (obaj AZS-AWF Poznań)
3. Mateusz Knitter (UKS Atena Gdańsk)
Bartosz Pawski (UKS Bohun Toruń)
...........................................................
16. Daniel Darna (UKS Atena Gdańsk)


Dzieci (10-11 lat):

floret dziewcząt:

1. Karolina Pachucka (UKS Atena Gdańsk)
2. Jagoda Witkowska (Warta Poznań)
3. Karolina Hofman (MKS Kusy Szczecin)
Anna Wiśniewska (UKS Tęcza Toruń)
5. Natalia Gołębiowska (UKS Atena Gdańsk)
..........................................................
14. Martyna Przybyłowicz
15. Agata Wyganowska (obie UKS Atena Gdańsk)



Karolina Pachucka na najwyższym stopniu podium




Floret chłopców:

1. Krystian Gryglewski (UKS Atena Gdańsk)
2. Michał Popiel
3. Miłosz Bies (obaj Kolejarz Wrocław)
Patryk Choiński (UKS Tęcza Toruń)
..........................................................
7. Piotr Lebiedź
13. Michał Siess
17. Piotr Sobczak
20. Szymon Dudziak (wszyscy UKS Atena Gdańsk)