U PAŃ DOMINACJA SIETOM AZS-AWFIS GDAŃSK, U PANÓW TYLKO SREBRO.07.06.2004, 21:42
W Krakowie turniejami drużynowymi we florecie kobiet i mężczyzn zakończyły się 76 Indywidualne i 48 Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów. Po raz dziewiętnasty w historii i dziesiąty z rzędu tytuł zdobył zespół akademiczek z Gdańska.
We florecie mężczyzn po 3 latach przerwy mistrzem został AZS-AWF Warszawa.

WYNIKI:

Floret kobiet:
Półfinały: Sietom AZS-AWFiS Gdańsk I – Warta Poznań 45:36, Sietom II – AZS-AWF Warszawa 45:33
O 3 miejsce: Warta Poznań- AZS-AWF Warszawa 45:34
O 1 miejsce:Sietom I- Sietom II 45:33


zespoł mistrzów Polski we florecie




Kolejność:
1.Sietom I (Sylwia Gruchała, Anna Rybicka, Magda Mroczkiewicz, Katarzyna Kryczało)
2.Sietom II (Oktawia Składanowska, Magdalena Knop, Joanna Bórkowska, Agnieszka Kulczycka)
3.Warta Poznań (Małgorzata Wojtkowiak, Martyna Synoradzka, Agata Kantorska, Izabela Paul)
4.AZS-AWF Warszawa
5.D’Artagnan Warszawa

Trenerami zespołów Sietomu są: fechmistrz Tadeusz Pagiński, Longin Szmit, Robert Mrozowski, Grzegorz Supeł.



Floret meżczyzn:
Ćwierćfinały: AZS-AWF Warszawa – KSz Wrocławianie 45:39, Sietom I – Sopockie Towarzystwo Floretowo-Szpadowe 45:40, Polonia Leszno – AZS-AWF Warszawa II 45:33, Warta Poznań – Sietom II 45:36
Półfinały:AZS-AWF Warszawa-Warta Poznań 45:44, Sietom I- Polonia Leszno 45:41
O 3 miejsce:Polonia Leszno-Warta Poznań 45:41
O 1 miejsce:AZS-AWF Warszawa- Sietom I 45:36


Gdańszczanie musieli zadowolic się srebrem




Kolejność:
1.AZS-AWF Warszawa I (Marcin Zawada, Stanisław De Bazelaire, Michał Majewski, Jacek Słupski)
2.Sietom I (Wojciech Szuchnicki, Paweł Kawiecki, Krzysztof Pietrusiak, Radosław Glonek)
3.Polonia Leszno (Sławomir Mocek, Przemysław Fogt, Jakub Jędrkowiak, Marcin Chatliński)
4.Warta Poznań
5.STFS Sopot (Paweł Sasin, Jarosław Rodzewicz, Adam Kaszubowski , Jarosław Filip)
6.KSz Wrocławianie
7.Sietom II (Andrzej Witkowski, Krzysztof Jędrzejak, Łukasz Walkowski, Konrad Pietrusiak)
8.AZS-AWF Warszawa II
9.Warta Poznań II

Trenerami zespołów Sietomu są: fechmistrz Stanisław Szymański, Longin Szmit, Łukasz Szymański.


Mecze Sietomu II o miejsca 5-8: KSz Wrocławianie 43:45, AZS-AWF Warszawa II 45:40


Mecze STFS Sopot: 1/8- Warta Poznań II 45:42
O miejsca 5-8:AZS-AWF Warszawa II 45:33, KSz Wrocławianie 45:44


ekipa Sietom AZS-AWFiS Gdańsk ponownie wygrała klasyfikację medalową Mistrzostw Polski Seniorów