UDANA WYPRAWA DO SZCZECINA.18.04.2016, 16:42
W Szczecinie w dn. 9-10 kwietnia odbyła się XI edycja Pucharu Ziem Północnych we florecie. Gdańszczanie wygrali 3 kategorie, dominując zwłaszcza wśród dziewcząt w kategorii dzieci.

Floret dziewcząt

Juniorzy młodsi:
1. Maria Sadowska (Polonia 1912 Leszno)
2. Alicja Kozłowska (UKS Atena Gdańsk)
………………………………………….
11. Julia Bessman (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 20 zawodniczek

Młodzicy:
1. Antonina Lachman (AZS-AWF Poznań)
……………………………………..
3. Ewa Zacharewicz (de La Salle)
5. Malwina Kołodziejczyk
6. Marta Oklinska
7. Barbara Wierzchowska (de LA Salle)
9. Paulina Michałek (Atena)
10. Daniela Szpejna (de La Salle)
11. Agata Czarkowska
12.Amelia Olszewska (obie Atena)
14. Natalia Szemplinska (de La Salle)
15. Laura Szmit (Atena)

Startowały 63 zawodniczki

Dzieci:
1. Lena Piątkowska
2. Laura Szczechowska
3. Natalia Lewandowska i Róża Wykland
5. Daria Filipowicz
7. Lena Langa (wszystkie Atena)
8. Adrianna Wierzchowska (de LA salle)
9. Barbara Michalska
11. Oliwa Kulpaczyńska
12. Karolina Fudała
13. Julia Graczyk (wszystkie Atena)

Startowało 60 zawodniczek

Zuchy:
1. Bianka Telatyńska (Kolejarz Wrocław)
…………………………………………..
9. Wiktoria Doroszkiewicz
11. Ewa Kowalewska
13. Julia Dudziuk
16. Oliwia Lidzbarska (wszystkie Atena)

Startowało 18 zawodniczek

Skrzaty:
1. Michalina Bartol (Warta Muszkieterowie Poznań)
……………………………………
3. Zuzanna Doroszkiewicz (Atena)


Floret chłopców

Juniorzy młodsi:
1. Maciej Bem (AZs-AWF Poznań)
…………………………………….
5. Stanisław Krajewski
8. Antoni Zuzański (obaj Atena)

Startowało 18 zawodników

Młodzicy:
1. Adam Podralski (UkS Atena Gdańsk)
……………………………….
3. Adam Jakubowski
6. Piotr Kaśków
9. Adam Świerzyński
11. Kacper Słomiński (wszyscy Atena)

Startowało 50 zwodników

Dzieci:
1. Tomasz Gorczyca UKS ATena Gdańsk)
……………………………………………………..
3. Łukasz Kulpaczyński
15. Konrad Buczyło (obaj Atena)

Startowało 47 zawodników

Zuchy:
1. Ludomir Długokęcki (MKS Kusy Szczecin)
……………………………………..
3. Jakub Gorczyca
5. Maksymilian Dorszkiewicz
9. Adam Szuflita
13. Grzegorz Czajkowski

Startowało 26 zawodników