P¦ FLORECISTEK W ATENACH - DZIEŃ I (KWALIFIKACJE).13.03.2004, 21:30
Dzi¶ w Atenach odbyły się kwalifikacje do turnieju głównego rozgrywanych po raz 14 zawodów P¦ we florecie kobiet – „Puchar Aten”. Z kwalifikacji zwolniona jest zawsze najlepsza 16-tka zgłoszonych do turnieju zawodniczek na podstawie rankingu ¶wiatowego. Dlatego w dzisiejszych kwalifikacjach nie walczyła Sylwia Gruchała, która zajmuje obecnie 2 miejsce w rankingu ¶wiatowym.

Dzisiejszych kwalifikacji nie przebrnęły: Karolina Chlewińska(porażka z Lidi± Hatoel – Izrael 14:15) i Alina Kujawa (nie wyszła z el. grupowej).

Jutro o godz. 10.00 pocz±tek turnieju głównego (64 zawodniczki).Finał o godz.18.30 .Polki w 1/32 maj± następuj±ce przeciwniczki:Sylwia Gruchała(Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) – Ayumi Takubo (Japonia)Małgorzata Wojtkowiak (Warta Poznań) – Jewgienia Łamonowa (Rosja)Katarzyna Kryczało (Sietom) – Roxana Scarlat (Rumunia)Anna Janas (AZS-AWF Warszawa) – Laura Carlescu-Badea (Rumunia)Magdalena Knop (Sietom) – Maki Kawanishi (Japonia)W Atenach z powodu kontuzji nie startuj± Magdalena Mroczkiewicz (łokieć) i Anna Rybicka (¶cięgno Achillesa).