JUNIORKI JADĄ DO BOCHUM, JUNIORZY DO LONDYNU.28.11.2013, 08:54
W nadchodzący weekend odbędzie się kolejna odsłona Pucharu Świata juniorów. Kobiety będą walczyć w niemieckim Bochum (28 turniej „Stadtwerke Pokal”), a mężczyźni w Londynie ( „Eden Cup”).

My wracamy do turniejów, które dotychczas odbyły się w ramach cyklu PŚJ.

Luksemburg 8-9 listopada

Kobiety:
1. Yana Alborova
2. Kristina Samsonova (obie Rosja)
3. Jeromine Mpah-Njanga i Chloe Jubenot (obie Francja)
…………………………………………………………….
11. Natalia Gołębiowska (Polska,Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
18. Anna Szymczak (Polska; UKS Atena Gdańsk)
63. Martyna Przybyłowicz (Polska,Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
65. Sara Żelechowska (Polska; UKS Atena Gdańsk)

Startowało 76 zawodniczek.


Mężczyźni:
1 Francesco Ingargiola (Włochy)
2 Baptiste Mourrain (Francja)
3 Erwann Auclin (Francja)
3 Romain Molinario (Francja)

--------------------------------------------------------------
28 Bartosz Cegielski (Polska, IKS Jamalex Leszno)
38 Michał Siess (Polska, Sietom AZS AWF Gdańsk)
42 Szymon Kozłowski (Polska, AZS AWF Poznań)
47 Maciej Podralski (Polska, UKS Atena Gdańsk)
53 Piotr Sobczak (Polska, Sietom AZS AWF Gdańsk)
66 Filip Żmijewski (Polska, Sietom AZS AWF Gdańsk)
77 Tomasz Naruszewicz (Polska, UKS Atena Gdańsk)
88 Adrian Wojtkowiak (Polska, IKS Jamalex Leszno)
93 Patryk Szulpin (Polska, UKS Atena Gdańsk)
97 Mateusz Kozłowski (Polska, Sietom AZS AWF Gdańsk)
100 Szymon Szewczyk (Polska, Sietom AZS AWF Gdańsk)

Startowało 105 zawodników.



Bratysława 22-23 listopada



Kobiety:
1 Jacqueline Dubrowich (USA)
2 Francesca Palumbo (Włochy)
3 Viktoria Aleksiejewa (Rosja)
3 Chloe Jubenot (Francja)
5 Swietłana Tripapina (Rosja)
6 Sabrina Massialas (USA)
7 Sara Taffel (USA)
8 Kristina Samsonowa (Rosja)
-----------------------------------
17 Martyna Długosz (Polska)
20 Sandra Sulik (Polska)
21 Natalia Gołębiowska (Polska)
25 Anna Szymczak (Polska)
26 Julia Chrzanowska (Polska)
52 Marika Chrzanowska (Polska)
53 Julia Walczyk (Polska)
60 Weronika Czajka (Polska)
76 Beata Zurowska (Polska)
89 Katarzyna Lachman (Polska)
106 Maria Vetulani (Polska)
119 Adrianna Frąckowiak (Polska)

Startowały 142 zawodniczki.


Mężczyźni:
1 Aleksander Szupenicz (Czechy)
2 Ilia Diegtiariew (Rosja)
3 Francesco Ingargiola (Włochy)
3 Andras Nemeth (Węgry)
5 Nobuo Bravo (USA)
6 Aleksander Piwowarow (Rosja)
7 Virgile Collineau (Francja)
8 Georg Doerr (Niemcy)
----------------------------------
25 Maciej Podralski (Polska)
29 Ludwik de Bazelaire (Polska)
46 Andrzej Rządkowski (Polska)
52 Patryk Choiński (Polska)
68 Michał Siess (Polska)
73 Maxime Tarasiewicz (Polska)
83 Szymon Kozłowski (Polska)
105 Bartosz Cegielski (Polska)
112 Kasper Paluszkiewicz (Polska)
116 Bartosz Małecki (Polska)
133 Szymon Szewczyk (Polska)
150 Piotr Sobczak (Polska)

Startowało 182 zawodników.