ANNA SZYMCZAK PONOWNIE NA PODIUM PE JUNIOREK MŁODSZYCH !28.11.2013, 08:28
W poprzedni weekend w Niemczech odbywały się turnieje w ramach cyklu PE Juniorów Młodszych we florecie . Dziewczęta walczyły w Tauberbischofsheim (Badenia Wirtembergia) , a chłopcy w Halle (Saksonia Anhalt) . Bardzo dobrze spisali się po raz kolejny w tym sezonie floreciści UKS Atena Gdańsk : Anna Szymczak (trener Longin Szmit) zajęła 3 miejsce, a Maciej Podralski (trener Krzysztof Walka) 6-te.

WYNIKI:

Turniej „Pokal der Sparkasse Tauberfranken”

Kolejność:
1 Stefani Deschner (USA)
2 Leonie Ebert (Niemcy, FC Tauberbischofsheim)
3 Flora Pasztor (Węgry, Torekves)
3 Anna Szymczak (Polska, UKS Atena Gdańsk)
5 Wiktoria Jusowa (Rosja, reprezentacja)
6 Maria Mielnikowa (Rosja, reprezentacja)
7 Sabrina Mueller (Niemcy, FC Tauberbischofsheim)
8 Honorine Millepied (Francja, Marseille EC)
------------------------------------------------------------
19 Julia Walczyk (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
26 Adrianna Frąckowiak (Polska, Wrocławianie)
29 Beata Żurowska (Polska, Wrocławianie)
31 Sara Żelechowska (Polska, UKS Atena Gdańsk)
32 Julia Strachowska (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
35 Julia Chrzanowska (Polska, Budowlani Toruń)
62 Aleksandra Frąckowiak (Polska, Wrocławianie)
76 Zofia Bronikowska (Polska, Warta-Muszkieterowie)
83 Renata Tomczak (Polska, IKS Jamalex Leszno)
85 Katarzyna Zając (Polska, Budowlani Toruń)
93 Julia Lidzbarska (Polska, UKS Atena Gdańsk)
103 Katarzyna Matysiak (Polska, Warta-Muszkieterowie)
104 Marta Mech (Polska, UKS Atena Gdańsk)
111 Małgorzata Strachowska (Polska, Zjednoczeni Pabianice)
115 Weronika Wisoky (Polska, Warta-Muszkieterowie)
119 Karolina Kapral (Polska, MKS Kusy Szczecin)
120 Julia Wojtaluk (Polska, AZS UKW Bydgoszcz)
129 Alicja Szostakiewicz (Polska, UKS Atena Gdańsk)

Startowało 195 zawodniczek.



Turniej „Haendel Cup”

1. Veitenheimer Ciaran (Niemcy)
2. Thivel Quentin (Francja)
3. Rzadkowski Andrzej (Polska; KSz Wrocławianie)
3. Meszaros Tamas (Węgry)
5. De Bazelaire Ludwik (Polska: AZS-AWF Warszawa)
6. Podralski Maciej (Polska; UKS Atena Gdansk)
7. MENKUER Engin Batuhan (Turcja)
8. Dronsart Aubin (Francja)
………………………………………………………
14. Naruszewicz Tomasz (UKS Atena Gdansk)
16. Orszyński Oskar (Warta Muszkieterowie Poznań)
24. WOJTKOWIAK Adrian (IKS Jamalex Leszno)
26. Olszowski Daniel (Budowlani Toruń)
28. Tarasiewicz Maxime (KSz Wrocławianie)
43. Rudnicki Mikolaj (UKS Atena Gdansk)
43. Kubiak Filip (AZS AWF Poznań)
53. Koślicki Michał (AZS UKW Bydgoszcz)
58. Szulpin Patryk (UKS Atena Gdańsk)
72. Miller Jakub (Warta-Muszkieterowie Poznań)
94. Borowiec Piotr (UKS Atena Gdańsk)
97. Żurawski Bartosz (Budowlani Toruń)
98. Stróżynski Tomasz (AZS UKW Bydgoszcz)
157. Kasprzyk Slawomir (KSz Wroclawianie)
163. Olszewski Wiktor (UKS Atena Gdansk)
171. Korpaczewski Adam (UKS Atena Gdańsk)
171. Czartoryjski Szymon (Wrocławianie)


Startowało 197 zawodników.