W BERLINIE LEPIEJ NIŻ W BYDGOSZCZY.18.11.2013, 20:10
W miniony weekend młodzi floreciści UKS Atena Gdańsk działającego w Gdańskiej Szkole Floretu uczestniczyli w Berlinie w międzynarodowym turnieju „Wittenauer Fuchs”, w którym odnieśli 2 zwycięstwa: Alicja Kozłowska i Malwina Kołodziejczyk.
Z kolei tydzień wcześniej podczas Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy we florecie tylko Alicja Kozłowska z Gdańszczan „wdrapała się” na podium zajmując 3 miejsce.

Wyniki 18. Turnieju „Wittenauer Fuchs”

DZIEWCZĘTA:

Młodziczki – rocznik 2000
1. Alicja Kozłowska (Polska; UKS Atena; trener Anna Sobczak)
2. Caecilia Thurmer (Niemcy)
3. Agnieszka Wierzchowska (Polska; UKS Atena) i Sol Grum-Schwensen (Dania)
…………………………………………………………..
6. Anna Wyganowska (Polska; UKS Atena)

Młodziczki – rocznik 2001
1. Inga Schiffner (Niemcy)
2. Katarzyna Winiarska (Polska; UKS Atena; trener Konrad Pietrusiak)

Dzieci – rocznik 2002
1. Lena Stutzke (Niemcy)
……………………………………………
5. Alicja Zakrzewska (Polska; UKS Atena)

Dzieci – rocznik 2003
1. Malwina Kołodziejczyk (Polska; UKS Atena, trener Longin Szmit)
2. Antonina Lachmann (Polska; AZS-AWF Poznań)
3. Kathrin Braune (Niemcy)
4. Laura Szmit (Polska; UKS Atena)
……………………………………………
6. Oliwia Buczyło (Polska; UKS Atena)

Dzieci – rocznik 2004
1. Marah Mende (Niemcy)
……………………………………………..
5. Maja Szatarska (Polska; UKS Atena)


CHŁOPCY

Młodzicy – rocznik 2000
1. Maxim Valeur (Dania)
2. Jakub Cierluk (Polska; UKS Atena; trener Krzysztof Walka)
………………………………………………………….
6. Bartosz Goc (Polska; UKS Atena)

Dzieci - rocznik 2002
1. Arwen Borowiak (Niemcy)
2. Daniel Bloeck (Niemcy)
3. Adam Podralski
4. Filip Bobras (obaj Polska; UKS Atena; trener Andrzej Witkowski)



Wyniki 12. Otwartych Mistrzostw Bydgoszczy we florecie

DZIEWCZĘTA

Młodziczki:
1. Oliwia Szabelska (AZS-UKW Bydgoszcz)
……………………………………………………………..
3. Alicja Kozłowska (UKS Atena Gdańsk; trener Anna Sobczak)

Dzieci:
1. Maja Sobczak- Domańska (MKS Kusy Szczecin)
…………………………………………………………………………….
5. Alicja Zakrzewska
6. Laura Szmit (obie UKS Atena)

Zuchy:
1.Zuzanna Borkowska (Budowlani Toruń)
……………………………………………….
6. Maja Szatarska (UKS Atena)


CHŁOPCY:

Młodzicy:
1. Jan Grzegorzewski (Zjednoczeni Pabianice)
………………………………………………….
9. Jakub Cierluk (UKS Atena)

Dzieci:
1. Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
………………………………………………………………….
9. Adam Podralski (UKS Atena)

Zuchy:
1. Piotr Sowa (Kolejarz Wrocław)
……………………………………………………….
5. Mateusz Skrzypkowski (UKS Atena)