"PARZYBRODA" SMAKOWAŁA WSZYSTKIM! 3 ZWYCIĘSTWA GDAŃSZCZAN.28.09.2013, 21:24
Dzi¶ w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się IV edycja zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików. Uczestnicy i go¶cie zawodów mogli częstować się Oficjalnym Daniem Zawodów, którym była „PARZYBRODA”, czyli kapu¶niak przygotowany przez Tawernę MESTWIN z Gdańska.
Gdańszczanie triumfowali w¶ród dzieci : Barbara Wierzchowska (UKS de La Salle Gdańsk ; trener Jarosław Mojski) i Piotr Ka¶ków (UKS Atena Gdańsk; trener Filip Płocharski) oraz w¶ród młodziczek: Alicja Kozłowska (UKS Atena; trener Anna Sobczak). W zawodach wzięło udział 158 zawodników .

Wyniki dziewcz±t

kategoria dzieci :





1. Barbara Wierzchowska w finale 8:5
2. Zofia Ban (obie UKS de La Salle)
3. Oliwia Buczyło (UKS Atena) i Roksana Papużyńska (MKS Kusy Szczecin)
………………………………………………………………………………………….
5. Malwina Kołodziejczyk (Atena)
8. Natalia Szemplińska (de La Salle)
10. Marta Oklińska
12. Alicja Kisielewska
13. Laura Szmit
14. Oliwia Żelechowska (wszystkie Atena)
15. Aleksandra Krupińska
16. Ewa Zacharewicz (obie de La Salle)

Startowało 38 zawodniczek

Kategoria młodzików:





1. Alicja Kozłowska (Atena) w finale 10:5
2. Aleksandra Paluch
3. Natalia Gondek (obie D’artagnan Ursynów) i Oliwia Szabelska (AZS- UKW Bydgoszcz)

...............................................................................................................
5. Zofia Kędziora
6. Katarzyna Winiarska
7. Agnieszka Wierzchowska (wszystkie Atena)
10. Anna Borkowska
11. Karolina Murawska
12..Joanna Karpiak
13. Zuzanna Rompczyk (wszystkie de La salle)
14. Julia Janik
15. Karolina Błońska (obie Atena)

Startowało 39 zawodniczek .


Wyniki chłopców :

kategoria dzieci:





1. Piotr Ka¶ków w finale 8:6
2. Maksymilian W±sowicz
3. Mateusz Kwiatkowski (wszyscy UKS Atena) i Jakub Surma (AZS-AWF Warszawa)
……………………………………………………………………….
5. Adam ¦wierzynski
6. Stanisław Korzeniewski
8. Bartosz Sacharczuk
11. Miłosz Tuszkowski
12. Jakub Kotek
14. Kacper ¦wi±tek
15. Emil Langa
16. Oskar Mech (wszyscy Atena)

Startowało 40 zawodników


Kategoria młodzików:
1. Jan Jurkieiwcz w finale 12:2
2. Krzysztof Karpowicz
3. Jakub Cierluk (obaj Atena) i Wiktor Stachera (Budowlani Toruń)
………………………………………………………………………………………………..
5. Marcel Druszkowski
6. Filip Skraburski
7. Kacper Seyfried
10. Bartosz Goc
11. Antoni Zuzański
12. Patryk Martyniak
15 Filip Lijewski
16. Filip Bobras (wszyscy Atena)

Startowało 41 zawodników .

W najbliższy weekend floreci¶ci UKS Atena walcz± w zawodach PE Juniorów Młodszych w Budapeszcie - „Angyalfold-PBT Cup”