S.GRUCHAŁA NA PODIUM W SZANGHAJU. P¦ FLORECISTEK.08.03.2004, 09:32
W niedzielę w Szanghaju odbyły się zawody Pucharu ¦wiata we florecie kobiet. Zawody w Szanghaju po raz trzeci z rzędu wygrała mistrzyni olimpijska Valentina Vezzali. Sylwia Gruchała zajęła 3 miejsce i po raz trzeci w tym sezonie stanęła na podium zawodów Ind.P¦ (wcze¶niej wygrała turnieje w Como i Salzburgu).
Podopieczna fechmistrza Tadeusza Pagińskiego w ¼ pokonała mistrzynię olimpijsk± z Atlanty – Carlescu-Badeę, a w ½ uległa mistrzyni olimpijskiej z Barcelony – Trillini.

Sylwia Gruchała zanotowała w Szanghaju kolejny ¶wietny występ

WYNIKI:
Półfinały:Valentina Vezzali (Włochy)-Roxana Scarlat (Rumunia) 13:12, Giovanna Trillini (Włochy)-Sylwia Gruchała (Polska) 15:6

Walki Polek w turnieju głównym:

Sylwia Gruchała(Sietom AZS-AWFiS Gdańsk):1/32 – Zhi Jingzhen (Chiny)15:5, 1/16-Laetitia Gaillard (Francja) 15:5, 1/8-Chieko Sugawara (Japonia) 15:10, ¼- Laura Carlescu-Badea 15:7

Małgorzata Wojtkowiak (Warta Poznań):1/32 – Edina Knapek (Węgry) 15:14, 1/16-Ma Na (Chiny) 15:4, 1/8-Valentina Vezzali (Włochy) 7:15

Magdalena Mroczkiewicz (Sietom):1/32– Frida Scarpa (Włochy) 5:6