SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


KALENDARZ


Plan startowy Sietom AZS AWFiS Gdańsk na rok 2013


5.01.2013 Gdańsk Puchar Polski Juniorów Młodszych (Puchar Gdańskiej Szkoły Floretu) fl.k.m.ind.
6.01.2013 Gdańsk Puchar Polski (XIX Buzdygan Rektora AWFiS) Młodzieżowy Puchar Europy fl.k.m.ind.
12.01.2013 Poznań Puchar Europy Kadetów (Puchar UAM) fl.k.ind.druż.
12-13.01.2013 Heidenheim Młodzieżowy Puchar Europy fl.m.ind.
13.01.2013 Bratysława Puchar Europy Kadetów (Puchar Dunaju) fl.m.ind.
19.01.2013 Zagrzeb Puchar Świata Juniorów fl.k.ind.
19.01.2013 Moedling Puchar Świata Juniorów (Wappen von Moedling) fl.m.ind.
26-27.01.2013 Warszawa Puchar Europy Kadetów (Floret Witolda Woydy) fl.m.ind.druż.
26-27.01.2013 Satu Mare (Rumunia) Puchar Europy Kadetów fl.k.ind.druż.
25-27.01.2013 Paryż Puchar Świata Seniorów (Challenge International de Paris) fl.m.ind.druż.
26-27.01.2013 Rzym Młodzieżowy Puchar Europy fl.k.m.ind.

1-2.02.2013 Gdańsk Puchar Świata Seniorów Grand Prix (Dwór Artusa) fl.k.ind.
2.02.2013 Lyon Puchar Świata Juniorów fl.k.ind.
2.02.2013 Barcelona Puchar Świata Juniorów fl.m.ind.
8-10.02.2013 Budapeszt Puchar Świata Seniorów (Coupe Eximbank) fl.k.ind.druż.
9-10.02.2013 Wrocław Mistrzostwa Polski Juniorów fl.k.m.ind.druż.
9-10.02.2013 Piza Puchar Europy Kadetów fl.k.m.ind.
12-13.02.2013 Warszawa Puchar Europy Kadetów (Floret Witolda Woydy) fl.m.ind.druż.
16.02.2013 Aix en Provance Puchar Świata Juniorów fl.m.ind.
16.02.2013 Budapeszt Puchar Świata Juniorów fl.k.ind.
22-24.02.2013 La Coruna Puchar Świata Seniorów (Ciudad de A Coruna) fl.m.ind.druż.
23.02.2013 Gdańsk Puchar Polski Seniorów (XVIII Bursztynowy Floret) fl.k.ind.
28.02-9.03.2013 Budapeszt Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów ind.druż.

1-5.03.2013 St. Petersburg Puchar Świata Seniorów Grand Prix (Fleuret de St. Petersburg) fl.k.m.ind.druż.
2-3.03.2013 Gdańsk VII Turniej "O Puchar Rajców Gdańskich"- Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
8-10.03.2013 Tauberbischofsheim Puchar Świata Seniorów (Reinhold-Wurth Cup) fl.k.ind.druż.
10.03.2013 Wrocław Puchar Polski Seniorów (O Puchar K&K) fl.m.ind.
16-17.03.2013 Wenecja Puchar Świata Seniorów Grand Prix (Coppa Citta di Venezia) fl.m.ind.
17.03.2013 Belgrad Puchar Świata Juniorów fl.k.ind.
22-24.03.2013 Turyn Puchar Świata Seniorów fl.k.ind.druż.
22-24.03.2013 Bonn Puchar Świata Seniorów (Loewe von Bonn) fl.m.ind.druż.
23-24.03.2013 Wrocław "Challenge Wratislavia" - Juniorzy Młodsi, Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.

4-7.04.2013 Nowy Dwór Mazowiecki Młodzieżowe Mistrzostwa Polski ind.druż.
6-7.04.2013 Szczecin "Puchar Ziem Północnych" - Juniorzy Młodsi, Młodzicy, Dzieci i Zuchy fl.k.m.ind.
6-15.04.2013 Porecz Mistrzostwa Świata Juniorów i Kadetów ind.druż.
13.04.2013 Poznań Puchar Polski Seniorów (XXXV Memoriał Pieczyńskiego) fl.k.m.ind.
20-21.04.2013 Warszawa Puchar Ursynowa - Juniorzy Młodsi, Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
26-28.04.2013 Seul Puchar Świata Seniorów Grand Prix (SK Trophée Séoul) fl.k.m.ind.druż.
27-28.04.2013 Goeppingen Młodzieżowy Puchar Europy fl.k.ind.

3-5.05.2013 Szanghaj Puchar Świata Seniorów fl.k.ind.druż.
4-5.05.2013 Tokio Puchar Świata Seniorów Grand Prix fl.m.ind.
4-5.05.2013 Brno Młodzieżowy Puchar Europy fl.k.m.ind.
11.05.2013 Gdańsk IV Otwarte Mistrzostwa Gdańska - Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
11.05.2013 Warszawa Puchar Polski (XXXVI Złoty Floret Rektora AWF) fl.m.ind.
12.05.2013 Gdańsk Puchar Polski Seniorów (XVI Trójząb Neptuna) fl.k.ind.
18.05.2013 Szczecin "Międzynarodowy Turniej Floretowy" - Młodzicy, Dzieci, Zuchy i Skrzaty fl.k.m.ind.
19-20.05.2013 Poznań Ogólnopolski Turniej Szermierczy - Juniorzy Młodsi, Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
24-25.05.2013 Marsylia Puchar Świata Seniorów Grand Prix (Challenge Jeanty) fl.k.ind.
24-26.05.2013 Hawana Puchar Świata Seniorów (Copa Villa la Habana) fl.m.ind.druż.
25-26.05.2013 Gdańsk X Gdańska Kuźnia - Juniorzy Młodsi, Młodzicy, Dzieci fl.k.m.ind.
30.05-2.06.2013 Śrem Mistrzostwa Polski Seniorów ind.druż.

1-2.06.2013 Poznań Europejski Festiwal Szermierki, Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka - Juniorzy Młodsi, Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
6-9.06.2013 Toruń Młodzieżowe Mistrzostwa Europy ind.druż.
7-9.06.2013 Wrocław Mistrzostwa Polski Młodzików ind.druż.
16-21.06.2013 Zagrzeb Mistrzostwa Europy Seniorów ind.druż.
30.6-5.07.2013 ŁódŸ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi ind.druż.

6-17.07.2013 Kazań Letnia Uniwersjada ind.druż.

6-14.08.2013 Budapeszt Mistrzostwa Świata ind.druż.
31.08.2013 Gdańsk Iv Turniej Stacja Solidarność - Młodzicy fl.k.m.druż.

7-8.09.2013 Wrocław Puchar Polski Juniorów Młodszych fl.k.m.ind.
14-15.09.2013 Wrocław Puchar Polski Juniorów fl.k.m.ind.
17-18.09.2013 Budapeszt Młodzieżowy Puchar Europy fl.k.ind.
21-22.09.2013 Manchester Puchar Europy Kadetów fl.k.m.ind.
24-25.09.2013 Toruń Ogólnopolski Turniej Floretowy - Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
28-29.09.2013 Gdańsk IV Kaszubska Jesień - Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.

5-6.10.2013 Budapeszt Puchar Europy Kadetów (Angyafold-PBT Kupa) fl.k.m.ind.
12.10.2013 Gdańsk Puchar Polski Juniorów Młodszych (XIII Memoriał Romualda Piaseckiego) fl.k.m.ind.
16.10.2013 Gdańsk O Puchar Prezydenta Gdańska - Młodzicy i Dzieci fl.k.m.ind.
19-20.10.2013 Szamorin (Słowacja) Puchar Europy Kadetów (Puchar Samarii) fl.k.ind.druż.
19-20.10.2013 Florina (Grecja) Puchar Europy Kadetów fl.m.ind.druż.
26-27.10.2013 Wrocław Puchar Polski Juniorów fl.k.m.ind.

2-3.11.2013 Luksemburg Puchar Świata Juniorów fl.k.m.ind.
9-10.11.2013 Moedling Puchar Europy Kadetów (Internationaler Edi Schwarzer Kadettenturnier) fl.k.m.ind.
16.11.2013 Bratysława Puchar Świata Juniorów (Memoriał de Martinengo) fl.k.m.ind.
16-17.11.2013 Warszawa Ogólnopolskie Otwarte Drużynowe Mistrzostwa UKS - Młodzicy fl.k.m.druż.
23-24.11.2013 Tauber Puchar Europy Kadetów (Pokal der Sparkasse Tauberfranken) fl.k.ind.druż.
23-24.11.2013 Halle Puchar Europy Kadetów (Internationaler Haendel-Cup) fl.m.ind.
30.11.2013 Bochum Puchar Świata Juniorów fl.k.ind.
30.12.2013 Londyn Puchar Świata Juniorów (Eden Cup) fl.m.ind.
30.11-1.12.2013 Wrocław Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików fl.k.m.ind.

6.12.2013 Gdańsk Puchar Polski Juniorów (XII Kirys Jana III Sobieskiego) fl.k.m.ind.
7-8.12.2013 Gdańsk Fahrenheit 1709 Pre-Championships Tournament fl.m.ind.druż.
8-9.12.2013 Cabries (Francja) Puchar Europy Kadetów fl.k.m.ind.druż.
14-15.12.2013 Leszno Puchar Świata Juniorów fl.k.m.ind.


Kategorie wiekowe w szermierce w Polsce
- seniorzy
- młodzieżowcy - do lat 23
- juniorzy - do lat 20
- juniorzy młodsi (kadeci) - do lat 17
- młodzicy - do lat 13
- dzieci - do lat 11
- zuchy - do lat 9
- skrzaty - do lat 7


Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
copyright 2018 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki