SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
AKTUALIZACJA WYNIKÓW TURNIEJÓW FLORETOWYCH31.01.2013, 15:05
Podajemy wyniki turniejów floretowych, które odbyły się w styczniu 2013, a o których wcześniej nie pisaliśmy. Wyniki znajdują się poniżej.



PUCHAR ŚWIATA JUNIOREK W ZAGRZEBIU (19.01.2013):

Półfinały:
Adelina Zagidulina (Rosja) - Jeromine Mpah-Njanga (Francja) 15:10
Camilla Mancini (Włochy) - Tatiana Gołosiejewa (Rosja) 15:8

Finał:
Mancini - Zagidulina 15:7

Kolejność:
1. Camilla Mancini (Włochy)
2. Adelina Zagidulina (Rosja)
3. Tatiana Gołosiejewa (Rosja)
3. Jeromine Mpah-Njanga (Francja)
5. Irene Spezzamonte (Włochy)
6. Claudia Borella (Włochy)
7. Flora Tran (Francja)
8. Alina Rapniec (Ukraina)
………………………………
19. Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
33. Natalia Gołębiowska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
69. Martyna Przybyłowicz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało79 zawodniczek.



PUCHAR ŚWIATA JUNIORÓW W MOEDLING (19.01.2013):

Półfinały:
Aleksander Czupenicz (Czechy) - Erwann Auclin (Francja) 15:3
Baptiste Mourrain (Francja) - Mark Perelmann (Niemcy) 15:13

Finał:
Czupenicz - Mourrain 15:6

Kolejność:
1. Aleksander Czupenicz (Czechy)
2. Baptiste Mourrain (Francja)
3. Erwann Auclin (Francja)
3. Mark Perelmann (Niemcy)
5. Nikita Nagajew (Rosja)
6. Dimitrij Trofimow (Rosja)
7. Alexander Kahl (Niemcy)
8. Francesco Inargiola (Włochy)
………………………………..
45. Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
107. Mateusz Kozłowski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 123 zawodników.



PUCHAR EUROPY KADETEK W POZNANIU (12.01.2013):

Półfinały:
Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie) – Sandra Sulik (Budowlani Toruń) 15:7
Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) - Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie) 15:9

Finał:
Aleksandra Frąckowiak - Długosz 13:12

Kolejność:
1. Aleksandra Frąckowiak (Wrocławianie)
2. Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
3. Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
3. Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
5. Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
5. Katarzyna Lachman (AZS AWF Poznań)
7. Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
8. Lizawieta Kuliajewa (Białoruś)
……………………………………….
11. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
13. Julia Buraczewaka (UKS de La Salle Gdańsk)
15. Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 88 zawodniczek.



PUCHAR EUROPY KADETÓW W BRATYSŁAWIE (13.01.2013):

Półfinały:
Alexandre Sido (Francja) – Enguerand Roger (Francja) 15:6
Marat Bakirow (Rosja) – Daniel Dosa (Węgry) 15:12

Finał:
Sido - Bakirow 15:11

Kolejność:
1. Alexandre Sido (Francja)
2. Marat Bakirow (Rosja)
3. Daniel Dosa (Węgry)
3. Enguerand Roger (Francja)
5. Mychaiło Asadulajew (Ukraina)
6. Samuel Insperger (Węgry)
7. Theo Sebban (Francja)
8. Adrien Chabrier (Francja)
………………………………………………….
21. Tomasz Konieczny (AZS AWF Warszawa)
30. Ludwik De Bazelaire (AZS AWF Warszawa)
119. Aleksander Przedpełski (AZS AWF Warszawa)

Startowało 159 zawodników.






Kawka

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki