SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
KIRYSY WYJECHAŁY Z GDAŃSKA08.12.2012, 21:13
Rozgrywany w Gdańskiej Szkole Floretu po raz jedenasty floretowy turniej O Kirys Jana III Sobieskiego zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski dwudziestolatków zgromadził na starcie 123 zawodników. We florecie kobiet triumfowała Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin), a we florecie mężczyzn Jakub Surwiłło (AZS-AWF Warszawa) . Gospodarze chociaż mieli w ćwierćfinałach aż 6 zawodników, to na podium stanęła tylko Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk; ; trener Adam Kaszubowski).




Wyniki:


Floret kobiet:






Ćwierćfinały: Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) – Zuzanna Sobczak (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 15:6, Julia Chrzanowska (wszystkie Budowlani Toruń) – Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska) 15:12, Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) - Sandra Sulik (Budowlani Toruń) 15:4, Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) - Natalia Gołębiowska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 15:12


Półfinały: Długosz - Szymczak 15:11, Chrzanowska – Walczyk 15:5

Finał: Długosz – Chrzanowska 15:6


Kolejność:
1. Długosz
2. Chrzanowska
3. Szymczak i Walczyk
5. Sulik
6. Gołębiowska
7. Lasic
8. Sobczak
…………………….
12. Julia Buraczewska (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 59 zawodniczek.




Floret mężczyzn:






Ćwierćfinały:
Jakub Surwiłło (AZS-AWF Warszawa) – Mateusz Knitter (Sietom) 15:9, Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) - Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice) 15:14, Oskar Metza (obaj AZS-AWF Poznań) – Michał Siess ( Sietom) 15:11, Tobi Reichetzer (Austria) – Filip Franceson (Sietom) 15:10

Półfinały:
Surwiłło – Metza 15:7, Kozłowski – Reichetzer 15:14

Finał:
Surwiłło – Kozłowski 15:11


Kolejność:
1. Surwiłło
2. Kozłowski
3. Metza i Reichetzer
5. Siess
6. Jurewicz
7. Franceson
8. Knitter

..........................................................
9. Krystian Gryglewski (Sietom)
12. Tomasz Naruszewicz (UKS Atena)
14. Szymon Szewczyk (Sietom)
15. Maciej Podralski (UKS Atena)


Startowało 64 zawodników


Jutro I dzień zmagań florecistów w ramach międzynarodowego turnieju Fahrenheit 1709.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki