SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
ZWYCIĘSTWO "PODRALA" NA INAUGURACJĘ09.09.2012, 23:06
W minioną sobotę we Wrocławiu odbył się pierwszy w sezonie 2012/2013 turniej Pucharu Polski Juniorów Młodszych we florecie. We florecie chłopców bezkonkurencyjny okazał się Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk). Podopieczny duetu trenerskiego Katarzyna Zakrzewska, Adam Kaszubowski w finale pokonał Daniela Olszowskiego z Budowlanych Toruń). W konkurencji dziewcząt zwyciężyła Beata Żurowska (Wrocławianie). Dwie zawodniczki UKS Atena: Anna Szymczak i Julia Wąsowicz znalazły się w czołowej ósemce.



WYNIKI:

FLORET CHŁOPCÓW

Ćwierćfinały
Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) - Mikołaj Rygus (Polonia 1912 Leszno) 15:13
Daniel Olszowski (Budowlani Toruń) - Bartosz Małecki (AZS AWF Poznań) 9:8
Mateusz Gluma (IKS Jamalex Leszno) - Jakub Kalinowski (Wrocławianie) 15:7
Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) - Maxime Tarasiewicz (Wrocławianie) 15:14


Półfinały:
Podralski - Rządkowski 15:11
Olszowski - Gluma 15:11


Finał:
Podralski - Olszowski 15:9


Kolejność:
1. Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk)
2. Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
3. Mateusz Gluma (IKS Jamalex Leszno)
3. Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
5. Bartosz Małecki (AZS AWF Poznań)
6. Maxime Tarasiewicz (Wrocławianie)
7. Jakub Kalinowski (Wrocławianie)
8. Mikołaj Rygus (Polonia Leszno)
...........................
11. Patryk Szulpin
14. Jędrzej Krukowski (obaj UKS Atena Gdańsk)

Startowało 88 zawodników




FLORET DZIEWCZĄT

Ćwierćfinały
Beata Żurowska (Wrocławianie) - Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań) 15:5
Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) - Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) 13:12
Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) - Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk) 15:10
Sandra Sulik (Budowlani Toruń) - Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) 15:13


Półfinały:
Żurowska - Długosz 7:6
Chrzanowska - Sulik 15:14


Finał:
Żurowska - Chrzanowska 15:8


Kolejność:
1. Beata Żurowska (Wrocławianie)
2. Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń)
3. Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin)
3. Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
5. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
6. Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
7. Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań)
8. Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
...................................
10. Julia Buraczewska (UKS de La Salle Gdańsk)
16. Anna Jereczek (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 66 zawodniczek.





Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki