SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
"GDAŃSKIE" FINAŁY W MEMORIALE JANA PIECZYŃSKIEGO.14.04.2012, 18:35
Dziś w Poznaniu odbył się 34 Memoriał Jana Pieczyńskiego we florecie kobiet i mężczyzn, zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. We florecie kobiet zwyciężyła po raz pierwszy w karierze Marta Łyczbińska (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk). Wśród mężczyzn triumfował Radosław Glonek, dla którego był to 12 triumf w karierze w PP. Należy podkreślić dobry wystep gdańskiego juniora – Krystiana Gryglewskiego, który dziś zajął 3 miejsce.

Wyniki:

Floret kobiet:

Ćwierćfinały: Marta Łyczbińska (Sietom) - Małgorzata Susfał (D’artagnan Warszawa) 6:4, Anna Rybicka - Magdalena Knop 15:14, Emilia Rygielska (wszystkie Sietom) – Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań) 11:6, Martyna Jelińska (Budowlani Toruń) - Karolina Chlewińska (Sietom) 15:11

Półfinały: Łyczbińska – Rygielska 15:4, Rybicka – Jelińska 15:6

Finał: Łyczbińska – Rybicka 12:11
Kolejność:
1. M. Łyczbińska
2. Rybicka
3. Rygielska i Jelińska
5. Synoradzka
6. Chlewińska
7. Susfał
8. Knop
……………………………………..
12. Hanna Łyczbińska
13. Justyna Anuszewska
14. Monika Paliszewska (wszystkie Sietom)
16. Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 45 zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa PP we florecie kobiet:
1. Synoradzka 188 pkt
2. Rybicka 175 pkt (nie startowała w 1 turnieju)
3. Knop 175 pkt




Floret mężczyzn:

Ćwierćfinały: Radosław Glonek (Sietom) - Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa) 15:12, Paweł Kawiecki (Sietom) - Leszek Rajski (KSz Wrocławianie) 15:13, Krystian Gryglewski (Sietom) – Rafał Żelazko 15:8, Marcin Zawada – Mateusz Ulanowski (AZS-AWF Warszawa) 15:5

Półfinały: Glonek – Zawada 15:0, Kawiecki – Gryglewski 15:7

Finał: Glonek – Kawiecki 15:12


Kolejność:

1. Glonek
2. Kawiecki
3. Gryglewski i Zawada
5. Ulanowski
6. Żelazko
7. Rajski
8. Majewski
……………………………..
9. Paweł Osmański
14. Michał Janda
15. Michał Siess

Startowało 54 zawodników
Klasyfikacja PP ( po 3 turniejach)
1. Glonek 160 pkt
2. Zawada 133
3. Kawiecki 110


Mężczyźni o ostatnie punkty PP powalczą dopiero 5 maja w Warszawie.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki