SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU WSPOMOGŁA FUNDACJĘ HOSPICYJNĄ02.04.2012, 16:08
W sobotę 31 marca, w godzinach 14.00-18.00, na poziomie -1 w Galerii Bałtyckiej odbyła się zorganizowana przez Fundację Hospicyjną akcja "Wielkanocne jaja". Przy specjalnie przygotowanej scenie można było spotkać znane osoby ze świata kultury, sztuki i sportu zdobiące świąteczne pisanki. Wśród zaproszonych gości były między innymi Magdalena Knop i Karolina Chlewińska - finalistki turnieju "O Trójząb Neptuna", który odbywał się tego samego dnia.
Akcji towarzyszył bogaty program artystyczny. Na scenie wystąpili m.in. aktorzy Teatru Muzycznego w repertuarze gospel oraz grupa bębniarska "Rodriguez i przyjaciele". W to szczytne przedsięwzięcie zaangażowało się również środowisko Gdańskiej Szkoły Floretu organizując pokazy i walki szermiercze, do których zapraszani byli także widzowie.
Ponadto można było wziąć udział w konkursach wiedzy o kawie, a dzieci częstowane były gorącą czekoladą i malowały sobie buzie w wielkanocne wzory.
Zaczęliśmy tradycyjnie od szermierczego powitania


Chętnych do walk na florety z gąbki nie brakowało


Na twarzach uczestników można było zauważyć piękne malunki i duże skupienie

Autorem zdjęć jest Jacek RembowskiKawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki