SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSKA FLORETOWA MŁODZIEŻ NICZYM DOBRY SAMOCHÓD TERENOWY: 4X4 PLUS DODATKI30.03.2012, 14:00
Wczoraj i dziś w Śremie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w szermierce (do lat 23). Reprezentanci Sietomu AZS AWFiS Gdańsk pewnie zwyciężali we wszystkich konkurencjach floretowych. Do czterech złotych medali zdobytych w turniejach indywidualnych i drużynowych dorzucili jeszcze po dwa srebrne i brązowe krążki. Podwójnie ozłoceni wracają z Wielkopolski Marta Łyczbińska i Paweł Osmański. Trener tego ostatniego, Łukasz Szymański, cieszy się z dobrego występu swojego podopiecznego: Paweł dochodzi do dobrej formy po niegroźnej, ale wybitnie uciążliwej kontuzji. Miejmy nadzieję, że „jego mechanizm w końcu nastawił się na odpowiedni tryb” i teraz będzie tylko lepiej – obrazowo wyjaśnił szkoleniowiec.




WYNIKI:


FLORET KOBIET IND.:

Ćwierćfinały:
Marta Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Ewa Siedlik (AZS AWF Poznań) 15:3
Sylwia Kurowska (Wrocławianie) – Emilia Rygielska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 14:12
Hanna Łyczbińska – Iwona Olbromska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:4
Aleksandra Breś (AZS AWF Warszawa) – Justyna Anuszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:14

Półfinały:
M. Łyczbińska – H. Łyczbińska 15:5
Kurowska – Breś 15:13

Finał:
M. Łyczbińska – Kurowska 15:7

Kolejność:
1. Marta Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2. Sylwia Kurowska (Wrocławianie)
3. Hanna Łyczbińska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3. Aleksandra Breś (AZS AWF Warszawa)
5. Emilia Rygielska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6. Justyna Anuszewska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
7. Iwona Olbromska (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8. Ewa Siedlik (AZS AWF Poznań)
........................
9. Katarzyna Gutowska
14. Dagmara Toboła (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 18 zawodniczek




FLORET MĘŻCZYZN IND.:

Ćwierćfinały:
Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Dominik Sosnowski (AZS AWF Warszawa) 15:9
Piotr Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Krzysztof Czerwiński (AZS AWF Warszawa) 15:8
Filip Płocharski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Krzysztof Przyszlak (Wrocławianie) 15:5
Bartosz Łukowski (AZS AWF Warszawa) – Tomasz Sinoracki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:10

Półfinały:
Osmański – Płocharski 15:11
Janda – Łukowski 15:5

Finał:
Osmański – Janda 15:8

Kolejność:
1. Paweł Osmański (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
2. Piotr Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3. Filip Płocharski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3. Bartosz Łukowski (AZS AWF Warszawa)
5. Tomasz Sinoracki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
6. Krzysztof Przyszlak (Wrocławianie)
7. Krzysztof Czerwiński (AZS AWF Warszawa)
8. Dominik Sosnowski (AZS AWF Warszawa)
.......................
9. Maciej Włosek
11. Michał Janda (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk)

Startowało 21 zawodników




FLORET KOBIET DRUŻ.:

Półfinały:
Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – Wrocławianie 45:31
Sietom II AZS AWFiS Gdańsk – D’Artagnan Ursynów 45:32

Mecz o 3 miejsce:
Wrocławianie – D’Artagnan Ursynów 45:23

Finał:
Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – Sietom II AZS AWFiS Gdańsk 43:26

Kolejność:
1. Sietom I AZS AWFiS Gdańsk (Marta i Hanna Łyczbińskie, Emilia Rygielska, Monika Paliszewska)
2. Sietom II AZS AWFiS Gdańsk (Justyna Anuszewska, Iwona Olbromska, Dagmara Toboła, Katarzyna Gutowska)
3. Wrocławianie
4. D’Artagnan Ursynów
5. AZS AWF Poznań




FLORET MĘŻCZYZN DRUŻ.:

Półfinały:
Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – Wrocławianie 45:24
AZS AWF Warszawa – Sietom II AZS AWFiS Gdańsk 45:42

Mecz o 3 miejsce:
Wrocławianie – Sietom II AZS AWFiS Gdańsk 45:36

Finał:
Sietom I AZS AWFiS Gdańsk – AZS AWF Warszawa 45:40

Kolejność:
1. Sietom I AZS AWFiS Gdańsk (Paweł Osmański, Filip Płocharski, Piotr Janda, Michał Janda)
2. AZS AWF Warszawa
3. Wrocławianie
4. Sietom II AZS AWFiS Gdańsk (Tomasz Sinoracki, Maciej Włosek, Robert Gajda)






Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki