SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
PUCHARY RAJCÓW 2012 ZDOBYTE!04.03.2012, 11:04
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu przy ul. VII Dwór 6 odbył się VI turniej „ O Puchar Rajców Gdańskich” we florecie dzieci i młodzików, rozgrywany pod tradycyjnym Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska – Bogdana Oleszka.
Gośćmi imprezy byli radni Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska – gdańscy gimnazjaliści.
Gdańszczanie odnieśli jedno zwycięstwo: Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk; trener Jarosław Mojski) była najlepsza wśród dzieci. Z kolei na podium znalazło się siedmioro gdańszczan z UKS Atena Gdańsk
Łącznie, w całych zawodach walczyło ponad 150 młodych florecistów.


WYNIKI

Dzieci (10-11 lat):





1. Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk) w finale 8:1
2. Natalia Kostera (AZS-AWF Warszawa)
3. Jagna Krychowska i Karolina Winiarska
5. Patrycja Byzewska (wszystkie UKS Atena Gdańsk)
6. Sandra Tulewicz (Polonia Leszno)
7. Pola Steiborn (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
8. Jadwiga Niepytalska (AZS-AWF Warszawa)
…………………………………………………………………….
10. Natalia Grzenkowicz
11. Weronika Mielewczyk
12. Wiktoria Wasiuk
13. Marcelina Lament
14. Joanna Witkiewicz
15. Natalia Brzykcy (wszystkie UKS Atena)
16. Marta Tyl (UKS de La Salle)

Startowały 22 zawodniczki






1. Aleksander Krużewski (IKS Warszawa) w finale 8:2
2. Dawid Gerasik (UKS Atena)
3. Mikołaj Mrozek (UKS MDK-5 Bydgoszcz) i Mateusz Onuch (AZS-AWF Warszawa)
5. Tomasz Krysztofik (UKS Atena)
6. Jakub Dołżycki (UKS de La Salle)
7. Miłosz Piotrowski (Budowlani Toruń)
8. Antoni Zuzański (UKS Atena)
………………………………………………………….
9. Stanisław Krajewski
15. Hubert Ruszkowski
16. Adam poduralski (wszyscy UKS Atena)

Startowało 30 zawodników




Młodzicy (12-14 lat):





1. Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz) w finale 12:7
2. Renata Tomczak (IKS Jamalex Leszno)
3. Martyna Miłogrodzka i Joanna Toporska
5. Patrycja Rudzińska
6. Wiktoria Szewczyk (wszystkie UKS Atena)
7. Kamila Bobkowska (UKS MDK -5 Bydgoszcz)
8. Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle)
……………………………………………………………………….
9. Alicja Szostakiewicz (UKS Atena)
11. Marzena Czerwińska (UKS de La Salle)
12. Katarzyna Stawiarska
13. Julia Janik (obie UKS Atena)
15. Anna Borkowska (UKS de La SAlle)
16. Anna Wyganowska (UKS Atena)

Startowały 44 zawodniczki



1. Tomasz Stróżyński (AZS Bydgoszcz) w finale 12:6
2. Wiktor Olszewski
3. Mikołaj Rudnicki (obaj UKS Atena) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
5. Petter Kajbjer (Szwecja)
6. Rafał Wojnowski (Budowlani Toruń)
7. Igor Tyda (UKS de La Salle)
8. Karol Łukasiewicz (UKS Atena)
……………………………………………………………..
9. Mateusz Dołżycki (UKS de La Salle)
10. Łukasz Pilszak
12. Jerzy Wieliński (UKS Atena)

Startowało 59 zawodników.




Najbliższym startem dla gdańskich młodych szermierzy będą tradycyjne zawody we Wrocławiu „Challenge Wratislavia” w dniach 24-25 marca.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki