SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
MARCIN ZAWADA NAJLEPSZY WE WROCŁAWIU. RADOSŁAW GLONEK UTRZYMAŁ PROWADZENIE W PUCHARZE POLSKI.12.02.2012, 18:26
Dziś we Wrocławiu odbył się turniej „O Puchar K&K” we florecie mężczyzn zaliczany do klasyfikacji Pucharu Polski. Zwyciężył Marcin Zawada (AZS-AWF Warszawa), który w finale pokonał kolegę klubowego Michała Majewskiego 15:12. Najwyżej z Gdańszczan – na 5 miejscu uplasował się Paweł Kawiecki. Liderem klasyfikacji PP pozostaje Radosław Glonek (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk), który we Wrocławiu zajął 9 miejsce.

Wyniki:
Ćwierćfinały: Marcin Zawada (AZS AWF Warszawa) – Filip Franceson (Sietom) 15:5, Michał Majewski (AZs-AWF Warszawa) - Leszek Rajski 15:9, Paweł Szumielewicz (obaj Wrocławianie) – Paweł Kawiecki (Sietom) 15:6, Damian Koper – Tomasz Ciepły (obaj AZS-AWF Poznań 15:14

3. Majewski 70

Następne zawody PP florecistów odbędą się w Warszawie 24 marca i będzie to 35 Turniej „ O złoty floret JM Rektora AWF” .
W najbliższy weekend reprezentacja polskich florecistów bierze udział w zawodach Indywidualnego i Drużynowego PŚ w La Coruna.