SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
BURSZTYNOWY FLORET W RĘKACH MAŁGORZATY WOJTKOWIAK.DWA ZWYCIĘSTWA GDAŃSZCZAN W MŁODZIKACH.01.02.2012, 19:40
W Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Nauk Społecznych odbył się finał XVII Turnieju "Bursztynowy Floret" rozgrywanego we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim oraz Klubem Uczelnianym AZS-UG Gdańsk. Była to druga eliminacja Pucharu Polski we florecie kobiet w sezonie 2011/2012. W zawodach , tak jak w roku ubiegłym, zwyciężyła Małgorzata Wojtkowiak (AZS-AWF Poznań).
W turnieju nie wzięły udziału z powodu urazów Sylwia Gruchała i Magdalena Kolestos ( z domu Mroczkiewicz).


Równolegle rozegrano III Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie dzieci i młodzików, w których wzięło udział 113 zawodników.



Wyniki turnieju:

Ćwierćfinały:
Małgorzata Wojtkowiak (AZS-AWF Poznań) - Karolina Chlewińska 10:9, Anna Rybicka - Marta Łyczbińska (wszystkie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) 10:4 , Martyna Synoradzka (AZS-AWF Poznań) - Emilia Rygielska (Sietom) 10:6, Katarzyna Kryczało (AZS-AWF Warszawa) - Hanna Łyczbińska 12:9

Półfinały: Wojtkowiak - Kryczało 15:1, Rybicka - Synoradzka 9:7

Finał: Wojtkowiak - Rybicka 14:5






Kolejność:
1. Wojtkowiak
2. Rybicka
3. Synoradzka i Kryczało
5. Chlewińska
6. H. Lyczbińska
7. Rygielska
8. M.Łyczbińska
....................
9. Magdalena Knop
10. Monika Paliszewska
11. Agnieszka Zielonka (wszystkie Sietom)


Startowało 48 zawodniczek
Następny turniej Pucharu Polski florecistek odbędzie się 31 marca w Gdańsku ; będą to 15-te zawody " O Trójząb Neptuna".











Wyniki III-ch Otwartych Mistrzostw Gdańska

Dzieci (10-11 lat)

Dziewczęta:
1. Hanna Dziwosz (MKS Kusy Szczecin)
2. Karolina Murawska (UKS de La Salle)
3. Katarzyna Winiarska (UKS Atena Gdańsk) i Sandra Tulewicz (Polonia Leszno)
………………………………………………………………………………………………..
5.Patrycja Byzewska
6. Natalia Grzenkowicz
8. Alicja Zakrzewska (wszystkie Atena)

Startowało 19 zawodniczek.



Chłopcy:
1. Hubert Szymański
2. Mateusz Bołąkowski (obaj MKS Kusy Szczecin)
3. Tomasz Krysztofik (Atena) i Mikołaj Mrozek (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
…………………………………………………………………………
5. Jakub Dołżycki (de La SAlle)
6. Marcin Filiks
8. Gerasik Dawid (obaj Atena)


Startowało 21 zawodników.





Młodzicy (12-14 lat)

Dziewczęta:
1. Patrycja Rudzińska
2. Marta Mech
3. Alicja Szostakiewicz (wszystkie Atena) i Ola Jeglińska (de La Salle)

Startowało 38 zawodniczek.


Chłopcy:
1. Karol Łukasiewicz (Atena)
2. Rafał Wojnowski
3. Wiktor Stachera (obaj Budowlani Toruń) i Adam Wiśniewski (Atena)
……………………………………………………
5. Konrad Kosycarz
6. Kacper Rutkowski (obaj de La Salle)
7. Jerzy Wieliński
8. Patryk Martyniak (obaj Atena)

Startowało 35 zawodników.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki