SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WYNIKI X OTWARTYCH MISTRZOSTW BYDGOSZCZY WE FLORECIE24.10.2011, 15:02
W dniach 15-16 października br. odbyły się X Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie. Na starcie stanęli młodzi zawodnicy rywalizujący w trzech kategoriach wiekowych: zuchów (8-9 lat), dzieci (10-11 lat) i młodzików (12-14 lat). Łącznie w zawodach wzięło udział 236 młodych adeptów sztuki władania białą bronią.




WYNIKI:



FLORET DZIEWCZĄT:


ZUCHY:

Finał:
Kaja Jablonowska (MKS Kusy Szczecin) – Wiktoria Mieszała (Warta Śrem) 8:6

Kolejność:
1. Kaja Jablonowska (MKS Kusy Szczecin)
2. Wiktoria Mieszała (Warta Śrem)
3. Natalia Kostera (AZS AWF Warszawa)
3. Antonina Lachman (AZS AWF Poznań)
.......................
7. Alicja Zakrzewska
11. Oliwia Żelechowska (obie UKS Atena Gdańsk)

Startowało 14 zawodniczek



DZIECI:

Finał:
Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz) – Anna Borkowska (UKS de La Salle Gdańsk) 8:3

Kolejność:
1. Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz)
2. Anna Borkowska (UKS de La Salle Gdańsk)
3. Joanna Karpiak (UKS de La Salle Gdańsk)
3. Karolina Pietroszek (UKS Rondo Szczecin)
.................................
7. Julia Janik
10. Agnieszka Wierzchowska (obie UKS Atena Gdańsk)
14. Karolina Murawawska (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 51 zawodniczek



MŁODZICZKI:

Finał:
Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice) – Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk) 11:3

Kolejność:
1. Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
2. Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk)
3. Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
3. Julia Wojtaluk (AZS Bydgoszcz)
..........................
9. Marianna Jankowska
11. Natalia Muklewicz
12. Patrycja Rudzińska
15. Joanna Toporska
16. Sara Żelechowska (wszystkie UKS Atena Gdańsk)

Startowały 43 zawodniczki




FLORET CHŁOPCÓW:


ZUCHY:

Finał:
Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin) – Igor Bołdziło (UKS MDK-5 Bydgoszcz) 8:4

Kolejność:
1. Kacper Haładuda (MKS Kusy Szczecin)
2. Igor Bołdziło (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
3. Jeremi Berestek (MKS Kusy Szczecin)
3. Filip Koguc (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
..............................
7. Paweł Borowiec
14. Filip Mech (obaj UKS Atena Gdańsk)

Startowało 19 zawodników



DZIECI:

Finał:
Jan Zakrzewski (AZS AWF Warszawa) – Michał Chtioui (Budowlani Toruń) 5:4

Kolejność:
1. Jan Zakrzewski (AZS AWF Warszawa)
2. Michał Chtioui (Budowlani Toruń)
3. Filip Boratyn
3. Kacper Szczypiński (obaj Kolejarz Wrocław)

Startowało 46 zawodników



MŁODZICY:

Finał:
Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń) – Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz) 12:6

Kolejność:
1. Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
2. Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
3. Krystian Jasiński
3. Gaweł Zaręba (obaj AZS AWF Warszawa)
...............................
7. Mariusz Karpiak
8. Konrad Kosycarz
10. Igor Tyda (wszyscy UKS de La Salle Gdańsk)
15. Karol Łukasiewicz (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 63 zawodników








Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki