SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
PROSTO ZE STACJI NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO.31.08.2011, 21:42
Dziś w Gdańskiej Szkole Floretu po raz drugi odbyły się ogólnopolskie zawody drużynowe młodzików (roczniki 1998 - 2000) we florecie dziewcząt i chłopców pod nazwą STACJA SOLIDARNOŚĆ. Celem imprezy było uczczenie podpisania Porozumień Sierpniowych w 1980 roku oraz popularyzacja wiedzy nt. najnowszej historii wśród młodego pokolenia. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe upominki oraz materiały edukacyjne przygotowane przez Europejskie Centrum Solidarności. W zawodach udział wzięło 16 drużyn, a najlepsze okazały się I-sze zespoły UKS Atena Gdańsk, działającego w GSF.





Wyniki:

FLORET KOBIET:

Ćwierćfinały: UKS Atena Gdańsk I – UKS de La Salle Gdańsk II 35:11, Atena II - Atena V 36:9, UKS de La Salle Gdańsk I - Atena IV 36:16 KU AZS-UKW Bydgoszcz - Atena III 36:33,
Półfinały:Atena I – de La Salle I 36:18, Atena II – KU AZS-UKW Bydgoszcz 36:24
O 3 miejsce: de La Salle - KU AZS-UKW Bydgoszcz 36:21
O 1 miejsce: Atena I – Atena II 36:31





Kolejność:
1. Atena I (Martyna Miłogrodzka, Alicja Szostakiewicz, Joanna Toporska; trenerzy Krzysztof Walka, Konrad Pietrusiak i Andrzej Witkowski)
2. Atena II (Anna Avirmed, Patrycja Rudzińska, Wiktoria Szewczyk, )
3. De La Salle I (Natalia Brzezińska, Marzena Czerwinska, Aleksandra Jeglińska, Maria Renke)
4. KU AZS-UKW Bydgoszcz (Julia Wojtaluk, Justyna Berent, Oliwia Szablewska)
5. Atena III (Zuzanna Bober, Julia Lidzbarska, Katarzyna Stawiarska))
6. Atena IV (Alicja Kozłowska, Marta Mech, Agnieszka Wierzchowska, )
7. De La Salle II (Anna Borkowska, Joanna Karpiak, Antonina Machała, Zuzanna Rompczyk)
8. Atena V (Zofia Kędziora, Julia Muszyńska, Anna Wyganowska)


FLORET CHŁOPCÓW:

Ćwierćfinały: UKS Atena Gdańsk I – Atena VI 36:5, KU AZS-UKW Bydgoszcz – Atena V, UKS de La Salle Gdańsk - Atena IV 36:11, Atena II –Atena III 36:27
Półfinały: Atena I - Atena II 36:26, KU AZS- UKW Bydgoszcz – de La Salle 36:20
O 3 miejsce: de La Salle - Atena II 36:31
O 1 miejsce: Atena I – KU AZS- UKW Bydgoszcz 33:27






Kolejność:
1. Atena I (Piotr Borowiec, Łukasz Pilszak, Mikołaj Rudnicki, Jerzy Wieliński; trenerzy Łukasz Szymański i Krzysztof Walka)
2. KU AZS-UKW Bydgoszcz (Robert Bronisławski, Wojciech Goralewski, Michał Koślicki, Tomasz Stróżyński)
3. De La Salle (Mateusz Dołżycki, Konrad Kosycarz, Kacper Rutkowski, Igor Tyda)
4. Atena II (Karol Łukasiewicz , Wiktor Olszewski, Bartłomiej Walczyk, Adam Wiśniewski)
5. Atena III (Jakub Cierluk, Mateusz Pozlewicz, Marcin Wyganowski)
6. Atena V (Bartosz Goc, Filip Skraburski, Kacper Seyfried, Jakub Stybor)
7. Atena IV (Oskar Diering,Mateusz Możejko, Michał Olbromski, Michał Szewczyk,)
9. Atena VI (Damian Diering, Filip Grygowski, Krzysztof Karpowicz)



W najbliższy weekend Gdańszczanie wezmą udział w zawodach PP juniorów we Wrocławiu.

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki