SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
SREBRNY MEDAL ALEKSANDRY SOCHY W SZABLI. PAWEŁ KAWIECKI NA 12 MIEJSCU.15.07.2011, 08:18
Wczoraj – w pierwszym dniu Mistrzostw Europy w Sheffield w turnieju szablistek świetnie spisała się Aleksandra Socha (AZS-AWF Warszawa), która zdobyła srebrny medal.
W turnieju florecistów triumfował Włoch Giorgio Avola. Najlepiej z Polaków wypadł Paweł Kawiecki (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) , który zajął 12 miejsce. Gdańszczanin w 1/8 uległ Austriakowi Rene Pranz 14:15. Blisko awansu do czołowej „16” był Radosław Glonek, który 13:15 uległ Rolandowi Schlosserowi (Austria).

WYNIKI:
Ćwierćfinały: Giorgio Avola (Włochy) – Sebastian Bachmann (Niemcy) 10:9, Andrea Cassara (Włochy)- Rene Pranz (Austria) 15:7, Aleksiej Czeremisinow (Rosja) – Sebastian Borst (Holandia) 15:12, Andrea Baldini (Włochy) – Bojan Jovanovic (Chorwacja) 15:3
Półfinały: Avola – Czeremisinow 15:8, Cassara – Baldini 15:11
Finał: Avola – Cassara 15:14