SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
UDANE MP MŁODZIKÓW I ZASŁUŻONE WAKACJE!20.06.2011, 00:28
We Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Młodzików (kat. do lat 14). Reprezentanci Gdańskiej Szkoły Floretu występujący w barwach UKS Atena zdobyli łącznie 6 medali , w tym 2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe . Gdańszczanie wygrali klasyfikację medalową przed gospodarzami Mistrzostw: Kolejarzem Wrocław ( 2 medale: złoty i srebrny) i KSz Wrocławianie (3 medale: złoty i 2 brązowe) .


WYNIKI:


FLORET CHŁOPCÓW

Indywidualnie:

Półfinały: Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) – Tomasz Naruszewicz 12:3, Maciej Podralski – Patryk Szulpin (wszyscy UKS Atena Gdańsk) 12:4

Finał: Rządkowski – Podralski 9:2

Kolejność:
1. Rządkowski
2. Podralski
3. Naruszewicz i Szulpin (trenerzy: Katarzyna Zakrzewska i Adam Kaszubowski)
5. Oskar Orszyński (Warta Muszkieterowie Poznań)
6. Ludwik de Bazelaire (AZS-AWF Warszawa)
7. Mateusz Dorochowicz (Kolejarz Wrocław)
8. Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
................................
12. Dawid Wójcik
15. Kacper Skrzypkowski (obaj UKS Atena Gdańsk)


Startowało 68 zawodników.




Drużynowo:


Półfinały: UKS Atena Gdańsk I – UKS Atena Gdańsk II 36:18, Kolejarz Wrocław – Warta Muszieterowie Poznań 33:24
O 3 miejsce: Warta Muszkieterowie Poznań – UKS Atena II 31:23

Finał: UKS Atena I – Kolejarz Wrocław 36:33


Kolejność:
1. UKS Atena Gdańsk I (Patryk Szulpin, Maciej Podralski, Tomasz Naruszewicz, Dawid Wójcik; trenerzy Katarzyna Zakrzewska i Adama Kaszubowski)
2. Kolejarz Wrocław
3. Warta Muszkieterowie Poznań
4. UKS Atena II (Jędrzej Krukowski, Mikołaj Rudnicki, Kacper Skrzypkowski, Marcin Wyganowski; trenerzy Katarzyna Zakrzewska, Adam Kaszubowski i Krzysztof Walka)
…………………………………………………………………………
9. UKS de La Salle II (Konrad Kosycarz, Kacper Rutkowski, Michał Sokołowski)
10. UKS de La Salle I (Mateusz Dołżycki, Mariusz Karpiak, Igor Tyda; trener obu zespołów Jarosław Mojski)

Startowało 16 drużyn.



FLORET DZIEWCZĄT

Indywidualnie:

Półfinały: Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk) – Adrianna Frąckowiak (KSz Wrocławianie) 12:6, Julia Chrzanowska (Budowlani Toruń) – Beata Żurowska (KSz Wrocławianie) 12:3

Finał: Wąsowicz – Chrzanowska 12:8

Kolejność:
1. Wąsowicz
2. Chrzanowska
3. Frąckowiak i Żurowska
5. Anna Szymczak
6. Zuzanna Matuszewska (obie UKS Atena)
7. Aleksandra Frąckowiak
8. Agnieszka Dąbrowska (obie KSz Wrocławianie)
.............................
9. Alicja Szostakiewicz (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 60 zawodniczek.




Drużynowo:

Półfinały: KSz Wrocławianie – UKS Atena II 32:12, Zjednoczeni Pabianice – UKS Atena II 36:20

O 3 miejsce: UKS Atena I – UKS Atena II 36:19

Finał: KSz Wrocławianie – Zjednoczeni Pabianice 29:19


Kolejność:
1. KSz Wrocławianie
2. Zjednoczeni Pabianice
3. UKS Atena I (Anna Jereczek, Alicja Szostakiewicz, Anna Szymczak, Julia Wąsowicz: trenerzy Adam Kaszubowski i Andrzej Witkowski)
4. UKS Atena II (Zuzanna Matuszewska, Aleksandra Niwińska, Karolina Piskorska, Sara Żelechowska; trener Adam Kaszubowski)
………………………………………………………………………………..
9. UKS de La Salle Gdańsk (Marzena Czerwińska, Aleksandra Jeglińska, Maria Renke; trener Jarosław Mojski)

Startowało 12 drużyn.


Teraz w Polsce w rywalizacji młodzików nastąpi wakacyjna przerwa, a 31 sierpnia na inaugurację sezonu odbędzie się w Gdańsku II edycja drużynowych zawodów „STACJA SOLIDARNOŚĆ”.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki