SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
OTWARTE MISTRZOSTWA GDAŃSKA, CZYLI INTEGRACJA POKOLENIOWA.12.06.2011, 22:49
Równolegle do turnieju "O Trójząb Neptuna" rozgrywano II Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie dziewcząt i chłopców.

Wyniki II-ch Otwartych Mistrzostw Gdańska

Zuchy (9-10 lat)

Dziewczęta:
1. Natalia Kostera (AZS-AWF Warszawa)
2. Julia Bessman (UKS de La Salle Gdańsk)
3. Jagna Krychowska (UKS Atena Gdańsk) i Marcelina Molendowska (Warta Śrem)
……………………………………………………………..
5. Karolina Murawska (De la Salle)
6. Karolina Błońska
7. Agata Czarkowska (obie Atena)

Startowało 16 zawodniczek.


Chłopcy:
1. Franciszek Czaja (AZS-AWF Warszawa)
2. Mikołaj Mrozek (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
3. Mateusz Biedrzycki (AZS-AWF Warszawa) i Jakub Dołżycki (de La Salle)
……………………………………………………………………
6. Tomasz Krysztofik
8. David Gerasik (obaj Atena)

Startowało 14 zawodników.


Dzieci (11-12 lat)

Dziewczęta:
1. Joanna Toporska (Atena)
2. Aleksandra Jeglińska
3. Natalia Sycz (obie de La Salle) i Martyna Miłogrodzka (Atena)
………………………………………………
5. Zuzanna Bober (Atena)
6. Marzena Czerwińska (de LA Salle)
7. Katarzyna Stawiarska (Atena)
8. Antonina Machała (de La Salle)

Startowały 23 zawodniczki.


Chłopcy:
1. Konrad Kosycarz
2. Mateusz Dołżycki (obaj de La Salle)
3. Karol Łukasiewicz i Jerzy Wieliński (obaj Atena)
…………………………………………………………..
5. Kacper Bobras
6. Jakub Kseniak (obaj Atena)
7. Kacper Rutkowski (de La Salle)
8. Łukasz Pilszak (Atena)


Startowało 24 zawodników.


Młodzicy (13-14 lat)

Dziewczęta:
1. Patrycja Rudzińska
2. Katarzyna Krychowska
3. Alicja Szostakiewicz (wszystkie Atena) i Natalia Brzezińska (de La Salle)
…………………………………………………
5. Wiktoria Szewczyk
6. Anna Avirmed
7. Barbara Mańkowska (wszystkie Atena)

Startowało 8 zawodniczek.


Chłopcy:
1. Marek Pilszak
2. Patryk Szulpin
3. Mikołaj Rudnicki i Kacper Skrzypkowski (wszyscy Atena)
……………………………………………………
5. Mariusz Karpiak
6. Michał Sokołowski
7. Igor Tyda (wszyscy de La Salle)
8. Marcin Wyganowski (Atena)



Startowało 8 zawodników.


W najbliższy weekend młodzi Gdańszczanie wezmą udział w MP Młodzików we Wrocławiu.
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki