SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
KUŹNIA - DZIEŃ I.29.05.2011, 13:00
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu odbyła się turnieje chłopców w ramach ósmej edycji zawodów „Gdańska Kuźnia”, czyli Otwartych Mistrzostw ZKPiG 26 w Gdańsku.

Gościem specjalnym i Patronem Sportowym zawodów jest Magdalena Mroczkiewicz, która najwyżej sklasyfikowanemu uczniowi ZKPiG w każdym z turniejów wręczyła specjalny dyplom gratulacyjny oraz maskotkę "mrówka".

Wczoraj na podium znalazło się dwoje gdańszczan w najstarszej kategorii wiekowej (14-16 lat) – Piotr Sobczak (trener Adam Kaszubowski) i Amadeusz Skrzypkowski (trener Andrzej Witkowski).
Podczas finałów nastąpiło uroczyste pożegnanie Joanny Szypułowskiej i Anny Korneluk – florecistek Sietom AZS-AWFiS Gdańsk , podopiecznych fechm. Longina Szmita i absolwentek Gdańskiej Szkoły Floretu.

Dziś odbywa się turniej florecistek.







Wyniki:

Dzieci (10-11 lat):
1. Jan Zakrzewski (AZS-AWF Warszawa)
2. Jan Jurkiewicz
3. Michał Chtioui (obaj Budowlani Toruń) i Jakub Grzegorczyk ((UKS Pałac Młodzieży Syrena)
............................................................................
5. Jakub Cierluk
14. Patryk Martyniak
15. Jakub Stybor (wszyscy UKS Atena Gdańsk)


Startowało 64 zawodników



Młodzicy (12-13 lat):
1. Filip Kubiak (AZS-AWF Poznan)
2. Szymon Czartoryski (Budowlani Toruń)
3.Wojciech Misiura (UKS SP 37 Pogoń Szczecin) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
………………………………………………………………………….
5. Kacper Bobras
9. Łukasz Pilszak (obaj UKS Atena Gdańsk)
10. Konrad Kosycarz
12. Igor Tyda (obaj UKS de LA Salle Gdańsk)
15. Mikołaj Rudnicki (Atena)

Startowało 76 zawodników







Juniorzy młodsi (14-16 lat):
1. Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław)
2. Marek Maszkowski (AZS-AWF Warszawa)
3. Piotr Sobczak i Amadeusz Skrzypkowski (obaj UKS Atena Gdańsk)
........................................................
6. Filip Żmijewski
11. Tomasz Naruszewicz
13. Jędrzej Krukowski
14. Adam Korpaczewski (wszyscy Atena Gdańsk)

Startowało 47 zawodników






DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki