SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
ZŁOTY KOMPLET DLA GDAŃSKA!OOM W BIAŁYMSTOKU ZAKOŃCZONA.08.05.2011, 15:57
W Białymstoku zakończyła się dziś Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w szermierce, czyli MP do lat 17. Reprezentanci Gdańskiej Szkoły Floretu zdobyli łącznie 5 medali , w tym 4 złote - wszystkie możliwe do zdobycia i wygrali klasyfikację medalową . Przypomnijmy, ze indywidualnie złote medale zdobyli Natalia Gołębiowska i Krystian Gryglewski, a brąz Martyna Przybyłowicz.


WYNIKI:


FLORET DZIEWCZĄT

Indywidualnie:
Ćwierćfinały:-Natalia Gołębiowska - Agata Wyganowska (obie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:6, Sandra Sulik (Budowlani Toruń) – Martyna Długosz (MKS Kusy Szczecin) 12:9, Marika Chrzanowska (Budowlani Toruń) - Aleksandra Lasic (UKS Floret Ruda Śląska) 15:8, Martyna Przybyłowicz (Sietom) – Zuzanna Wieczorek (AZS-AWF Poznań) 15:5

Półfinały: Gołębiowska – Chrzanowska 11:6, Sulik – Przybyłowicz 10:9


Finał: Gołębiowska – Sulik 9:3

Kolejność:
1. Gołębiowska (trener Longin Szmit)
2. Sulik
3. Przybyłowicz (trener Tadeusz Pagiński) i Chrzanowska
5. Lasic
6. Długosz
7.Wyganowska
8. Wieczorek
................................
12. Julia Buraczewska (UKS de La Salle Gdańsk)
15. Kinga Kosycarz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)


Startowało 48 zawodniczek.




Drużynowo:

Ćwierćfinały: Sietom AZS AWFiS Gdańsk – UKS Floret Ruda Śląska 45:11, Budowlani Toruń – UKS Atena Gdańsk I 45:37, MKS Kusy Szczecin – Zjednoczeni Pabianice 45:34, UKS De La Salle Gdańsk – AZS-AWF Poznań 37:21

Półfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk – UKS de La Salle Gdańsk 45:21, Budowlani Toruń - MKS Kusy Szczecin 43:37

O 3 miejsce: MKS Kusy Szczecin - UKS de La Salle Gdańsk 45:21


Finał: Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Budowlani Toruń - 45:35


Kolejność:
1. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Natalia Gołębiowska, Martyna Przybyłowicz, Agata Wyganowska, Kinga Kosycarz , trenerzy Longin Szmit i Tadeusz Pagiński)
2. Budowlani Toruń
3. MKS Kusy Szczecin
4. UKS De La Salle Gdańsk (Barbara Wasilewska, Michalina Szulc, Julia Buraczewska; trener Jarosław Mojski)
5. Zjednoczeni Pabianice
6. AZS AWF Poznań
7. UKS Atena Gdańsk I (Magdalena Drapella, Karolina Kućko, Melania Lipińska, Klaudia Czerwinska, trener Longin Szmit)
8. UKS Floret Ruda Śląska
…………………………………………………………………………
10. (Marta Toboła, Marta Długokęcka , Zuzanna Hirsz, Małgorzata Szewczyk trenerzy Longin Szmit i Konrad Pietrusiak)

Startowało 11 drużyn.



FLORET CHŁOPCÓW

Indywidualnie:

Ćwierćfinały: Krystian Gryglewski (Sietom) – Kasper Paluszkiewicz (AZS-AWF Poznań) 15:3, Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) – Michał Bies 15:10, Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno) – Patryk Choiński (Budowlani Toruń) 15:13, Dominik Przyłuski (AZS-AWF Warszawa) – Michał Siess (Sietom) 15:11


Półfinały: Gryglewski – Cegielski 15:10, Kozłowski – Przyłuski 15:8

Finał: Gryglewski - Kozłowski 15:7

Kolejność:
1. Gryglewski
2. Kozłowski
3. Cegielski i Przyłuski
5. Siess
6. Choiński
7. Paluszkiewicz
8. Bies
.............................
14. Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 47 zawodników.




Drużynowo:

Ćwierćfinały: Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Poznań 45:20, Kolejarz Wrocław – UKS Atena Gdańsk 45:24, Budowlani Toruń – Warta Muszkieterowie Poznań 45:28, AZS-AWF Warszawa – KSz Wrocławianie 45:32


Półfinały: Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Budowlani Toruń 44:39, Kolejarz Wrocław – AZS-AWF Warszawa 45:19


O 3 miejsce: Budowlani Toruń - AZS-AWF Warszawa 45:29


Finał: Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Kolejarz Wrocław 45:36


Kolejność:
1. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Krystian Gryglewski, Michał Siess, Szymon Szewczyk trenerzy Łukasz Szymański i Stanisław Szymański)
2. Kolejarz Wrocław
3. Budowlani Toruń
4.AZS AWF Warszawa
5. UKS Atena Gdańsk (Filip Żmijewski, Piotr Sobczak, Bartosz Trznadel, Mateusz Kozłowski, trener Adam Kaszubowski)
6. Warta-Muszkieterowie Poznań
7. AZS AWF Poznań
8. Wrocławianie

Startowało 12 drużyn.



Zgodnie z decyzją kierownictwa Sietom AZS i UKS Atena , począwszy od sezonu 2011/12 GSF w kategorii junior młodszy (15-17 lat) będzie występować wyłącznie pod auspicjami UKS Atena Gdańsk.


DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki