SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNO¦CI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNO¦CI
NIE LUBIˇ PONIEDZIAŁKU. MŁODZIEŻOWY P¦ W BUDAPESZCIE.13.01.2004, 15:56
Wczoraj (wyj±tkowo w poniedziałek) w Pałacu Sportu w Budapeszcie odbyły się zawody „ O Puchar Heraklesa” we florecie kobiet i mężczyzn, zaliczane do klasyfikacji Młodzieżowego Pucharu ¦wiata(kat. do lat 20). Nie był to udany występ biało-czerwonych, z których nikomu nie udało się awansować do czołowej ósemki.

FLORET KOBIET

Ćwierćfinały:Benedetta Durando-Arianna Errigo (obie Włochy) 15:14, Carolin Wutz (Niemcy)- Audrey Poggi (Francja) 15:8, Serena Teo-Marta Cammilletti (obie Włochy) 15:10, Jana Biriukowa (Rosja)-Maya Roland (Niemcy) 15:12
Półfinały:Durando-Teo 15:8, Wutz –Biriukowa 11:10
Finał:Durando-Wutz 15:10

Kolejnosc:
1.Durando
2.Wutz
3.Teo i Biriukowa
5.Cammilletti
6.Poggi
7.Errigio
8.Roland


Alina Kujawa i Joanna Bórkowska dotarły do 1/8 turnieju




Miejsca Polek:
10.Alina Kujawa (MKS Kusy Szczecin)
13.Joanna Bórkowska
22.Katarzyna Kryczało
48.Izabela Knop(wszystkie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
51.Martyna Synoradzka (Warta Poznań)
60.Daria Kasperek (D’Artagnan Warszawa)
61.Joanna Sikora (Sietom)
69.Marta Matysik (AZS-AWF Warszawa)
70.Agnieszka Kulczycka (Sietom)
90.Agata Kantorska (Warta Poznań)
95.Natalia Rajczak (D’Artagnan Warszawa)
97.Klaudia Tomkowiak (Korona Wrocław)
108.Agnieszka Purowska (Sietom)

Startowało 118 florecistek.

Klasyfikacja Młodz.P¦:
1.Wutz 106 pkt
2.Cammilletti 106
3.Durando 94
4.Teo 88
5.Emily Cross(USA) 76
6.Kryczało 68


Ranking PZS w kat.młodzieżowej:
1.Kujawa 250 pkt
2.Bórkowska 240
3.Kryczało 232
4.Kulczycka 136
5.Synoradzka 122
6.Kantorska 118
7.I.Knop 108
8.Anna Lidzbarska(Sietom) 100
9.Kasperek 99
10.Matysik 78

…………………………………..

FLORET MĘŻCZYZN

Cwierćfinały:Andrea Baldini(Włochy)-Dmitri Pietrow(Rosja) 15:9, Artem Siedow (Rosja)-Francesco Vianello(Włochy) 15:11,Guillaume Pitta -Thomas Desgeorges(obaj Francja) 15:12, Renat Ganiejew-Aleksiej Chowanskij (obaj Rosja) 15:8
Półfinały:Baldini-Ganiejew 15:13,Siedow – Pitta 15:13
Finał:Baldini-Siedow 15:9

Kolejno¶ć:
1.Baldini
2.Siedow
3.Ganiejew i Pitta
5.Chowanskij
6.Pietrow
7.Vianello
8.Desgeorges

Miejsca Polaków:
13.Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa)
17.Mateusz Witkowski (Warta Poznań)
20.Krzysztof Pietrusiak(Sietom)
27.Łukasz Mandes
29.Stanisław De Bazelaire(obaj AZS-AWF Warszawa)
34.jakub Jędrkowiak (Polonia Leszno)
36.Andrzej Witkowski
58.Krzysztof Jędrzejak (obaj Sietom)
65.Łukasz Szulc(AZS-AWF Warszawa)
67.Konrad Pietrusiak (Sietom)
69.Michał Przybysławski(AZS-AWF Warszawa)
76.Wojciech Naruszewicz (Sietom)

Startowało 124 florecistów.

Klasyfikacja Młodz.P¦:
1.Moritz Hinterseer (Austria) 120 pkt
2.Baldini 112
3.Boris Zorc (Niemcy) 90
4.Krzysztof Pietrusiak 84
5.Saverio Laiacona (Włochy) 70
6.Majewski 70
7.Pitta 70

Ranking PZS w kat.młodzieżowej:
1.Mandes 235 pkt
2.M.Witkowski 208
3.Majewski 163
4.De Bazelaire 128
5.Jędrkowiak 121
6.Jedrzejak 92
7.A.Witkowski 84
8.Krzysztof Pietrusiak 83
9.Szulc 73
10.Konrad Pietrusiak 72


DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pomp±
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNO¦CI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki