SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
ANNA SZYMCZAK ZDOBYŁA WROCŁAW29.03.2011, 10:59
W ubiegły weekend we Wrocławiu odbył się bardzo licznie i mocno obsadzony międzynarodowy turniej Challenge Wratislavia, w którym rywalizowali floreciści i florecistki w kategoriach wiekowych do lat 11, 13 i 15. Rewelacyjnie fechtowała w stolicy Dolnego Śląska Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk). Reprezentantka Gdańskiej Szkoły Floretu była bezkonkurencyjna w stawce ponad stu zawodniczek walczących w najstarszej kategorii wiekowej. W finale podopieczna trenera Adama Kaszubowskiego gładko rozprawiła się z Adrianną Frąckowiak z klubu Wrocławianie 15:7. Na podium znalazła się także Joanna Karpiak z innego gdańskiego klubu - UKS de La Salle, która zajęła trzecie miejsce w kategorii dzieci.





WYNIKI:


Juniorzy młodsi:


Dziewczęta:

Półfinały:
Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk) – Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań) 15:8
Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie) – Sandra Sulik (Budowlani Toruń) 15:12

Finał:
Szymczak – Frąckowiak 15:7

Kolejność:
1. Anna Szymczak (UKS Atena Gdańsk)
2. Adrianna Frąckowiak (Wrocławianie)
3. Maria Vetulani (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Sandra Sulik (Budowlani Toruń)
.................................
13. Julia Wąsowicz (UKS Atena Gdańsk)
25. Michalina Szulc (UKS de La Salle Gdańsk)
29. Zuzanna Matuszewska (UKS Atena Gdańsk)
32. Sara Żelechowska (UKS Atena Gdańsk)

Startowały 103 zawodniczki




Chłopcy:

Półfinały:
Renars Blumentals (Łotwa) – Władysław Łahunow (Białoruś) 15:3
Dimitrij Janczew (Rosja) – Lukass Teteris (Łotwa) 15:11

Finał:
Blumentals – Janczew 15:10

Kolejność:
1. Renars Blumentals (Łotwa)
2. Dimitrij Janczew (Rosja)
3. Władysław Łahunow (Białoruś)
3. Lukass Teteris (Łotwa)
..........................
28. Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 129 zawodników




Młodzicy:


Dziewczęta:

Półfinały:
Flora Pasztor (Węgry) – Margarita Bajkowa (Rosja) 12:7
Małgorzata Strachowska (Zjednoczeni Pabianice) – Zofia Bronikowska (Warta-Muszkieterowie Poznań) 12:6

Finał:
Pasztor – Strachowska 11:6

Kolejność:
1. Flora Pasztor (Węgry)
2. Małgorzata Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
3. Zofia Bronikowska (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Margarita Bajkowa (Rosja)
..............................
14. Martyna Miłogrodzka (UKS Atena Gdańsk)
21. Julia Lidzbarska (UKS Atena Gdańsk)
24. Anna Avirmed (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 141 zawodniczek




Chłopcy:

Półfinały:
Sean Grant (Wielka Brytania) – Paul Martin Schroeter (Niemcy) 12:4
Benjamin Bodo (Rumunia) – Marijn Heitbrink (Holandia) 12:11

Finał:
Grant – Bodo 12:6

Kolejność:
1. Sean Grant (Wielka Brytania)
2. Benjamin Bodo (Rumunia)
3. Marijn Heitbrink (Holandia)
3. Paul Martin Schroeter (Niemcy)
...................................
24. Łukasz Pilszak (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 174 zawodników



Dzieci:


Dziewczęta:

Półfinały:
Aleksandra Sunduczkowa (Rosja) – Joanna Karpiak (UKS de La Salle Gdańsk) 8:2
Patricia Takacsova (Słowacja) – Julia Michniewicz (Warta-Muszkieterowie Poznań) 8:4

Finał:
Sunduczkowa – Takacsova 8:6

Kolejność:
1. Aleksandra Sunduczkowa (Rosja)
2. Patricia Takacsova (Słowacja)
3. Julia Michniewicz (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Joanna Karpiak (UKS de La Salle Gdańsk)
.......................................
14. Anna Borkowska (UKS de La Salle Gdańsk)
17. Alicja Kozłowska (UKS Atena Gdańsk)
18. Anna Wyganowska (UKS Atena Gdańsk)
25. Zuzanna Rompczyk (UKS de La Salle Gdańsk)
30. Maja Mosiewicz (UKS Atena Gdańsk)
31. Julia Janik (UKS Atena Gdańsk)
32. Karolina Murawska (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 76 zawodniczek




Chłopcy:

Półfinały:
Lennart Werner (OSC Berlin) – Jan Zakrzewski (AZS AWF Warszawa) 8:3
Andrew Ignatienko (Łotwa) – Marc Mueller (Niemcy) 8:4

Finał:
Werner – Ignatienko 8:0

Kolejność:
1. Lennart Werner (OSC Berlin)
2. Andrew Ignatienko (Łotwa)
3. Marc Mueller (Niemcy)
3. Jan Zakrzewski (AZS AWF Warszawa)
...................................
16. Jakub Cierluk (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 128 zawodników











Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki