SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WYNIKI OTWARTYCH MISTRZOSTW BYDGOSZCZY WE FLORECIE19.10.2010, 16:02
W sobotę 9 października br. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dzieci i młodzików. Reprezentanci gdańskich klubów wywalczyli w nich cztery miejsca na podium: jedno pierwsze, jedno drugie i dwa trzecie. Ponadto siedmioro innych młodych adeptów białej broni z grodu nad Motławą znalazło się w „szerokich finałach”.



Wyniki:



Dzieci:


Dziewczęta:


Półfinały:
Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz) – Joanna Toporska (UKS Atena Gdańsk) 8:7
Kamila Bobkowska (UKS MDK-5 Bydgoszcz) – Zuzanna Bober (UKS Atena Gdańsk) 8:4

Finał:
Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz) – Kamila Bobkowska (UKS MDK-5 Bydgoszcz) 5:4

Kolejność:
1. Oliwia Szabelska (AZS Bydgoszcz)
2. Kamila Bobkowska (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
3. Joanna Toporska (UKS Atena Gdańsk)
3. Zuzanna Bober (UKS Atena Gdańsk)
.................................
5. Julia Lidzbarska (UKS Atena Gdańsk)
7. Martyna Miłogrodzka (UKS Atena Gdańsk)
8. Natalia Sycz (UKS de La Salle Gdańsk)
9. Aleksandra Jeglińska (UKS de La Salle Gdańsk)
10. Marta Mech (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 38 zawodniczek



Chłopcy:


Półfinały:
Mateusz Dołżycki (UKS de La Salle Gdańsk) – Jan Brożek (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa) 8:2
Adam Wiśniewski (UKS Atena Gdańsk) – Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń) 8:2

Finał:
Mateusz Dołżycki – Adam Wiśniewski 7:5

Kolejność:
1. Mateusz Dołżycki (UKS de La Salle Gdańsk)
2. Adam Wiśniewski (UKS Atena Gdańsk)
3. Jan Brożek (UKS Pałac Młodzieży Syrena Warszawa)
3. Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń)
.........................................
5. Kacper Bobras (UKS Atena Gdańsk)
6. Jerzy Wieliński (UKS Atena Gdańsk)
12. Kacper Rutkowski (UKS de La Salle Gdańsk)

Startowało 46 zawodników





Młodzicy:


Dziewczęta:

Półfinały:
Julia Walczyk – Małgorzata Strachowska (obie Zjednoczeni Pabianice) 5:3
Zofia Bronikowska (Warta-Muszkieterowie Poznań) – Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice) 5:4

Finał:
Julia Walczyk – Zofia Bronikowska 5:3

Kolejność:
1. Julia Walczyk (Zjednoczeni Pabianice)
2. Zofia Bronikowska (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Małgorzata Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
3. Julia Strachowska (Zjednoczeni Pabianice)
.......................................................
7. Julia Buraczewska (UKS de La Salle Gdańsk)
10. Michalina Szulc (UKS de La Salle Gdańsk)
11. Patrycja Rudzińska (UKS Atena Gdańsk)

Startowały 32 zawodniczki




Chłopcy:

Półfinały:
Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz) – Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń) 12:8
Maciej Miętki (Polonia Leszno) – Orest Turczyniak (Dynamo Lwów) 12:7

Finał:
Glezman – Miętki 12:10

Kolejność:
1. Jakub Glezman (AZS Bydgoszcz)
2. Maciej Miętki (Polonia Leszno)
3. Orest Turczyniak (Dynamo Lwów)
3. Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń)
..............................................
7. Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk)
10. Patryk Szulipn (UKS Atena Gdańsk)
15. Mariusz Karpiak (UKS de La Salle Gdańsk)
16. Amadeusz Kacper (UKS Atena Gdańsk)

Startowało 50 zawodników










Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki