SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
CZTEREJ GDAŃSZCZANIE NA PODIUM W 2 DNIU KASZUBSKIEJ JESIENI.03.10.2010, 18:54
Dziś w drugim dniu zawodów „Kaszubska Jesień” we florecie dzieci i młodzików walczyli chłopcy.
Na podium znalazło się 4 gdańszczan. Wśród młodzików triumfował Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk), który w finale pokonał kolegę klubowego Jędrzeja Krukowskiego, a na 3 stopniu podium znalazł się Marek Pilszak Atena). Trenerami całej trójki uczniów GSF są Katarzyna Zakrzewska i Adam Kaszubowski.
Natomiast wśród dzieci 3 miejsce zajął Jakub Cierluk(UKS Atena Gdańsk; trenerzy Anna Sobczak i Krzysztof Walka).







Wyniki:

kategoria 9-10 lat:
1. Bartłomiej Zbierada (Polski Klub Szermierczy Warszawa) w finale 8:2
2. Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń)
3. Jakub Cierluk (UKS Atena Gdańsk) i Mikołaj Mrozek (UKS MDK 5 Bydgoszcz)
……………………………………………………………………….
7. Filip Grygowski
10. Marcel Drużkowski
12. Krzysztof Karpowicz
13. Patryk Martyniak
14. Bartosz Goc (wszyscy Atena)
Startowało 37 zawodników







Kategoria 11-13 lat:
1. Patryk Szulpin w finale 12:3
2. Jędrzej Krukowski
3. Marek Pilszak (wszyscy Atena) i Daniel Olszowski (Budowlani Toruń)
………………………………………………………………………………………………..
5. Dawid Wójcik (Atena)
8. Mariusz Karpiak (de LA Salle)
9. Kacper Skrzypkowski (Atena)
12. Konrad Kosycarz (de LA Salle)
13. Adam Korpaczewski (Atena)
14. Michał Sokołowski (de LA Salle)
16. Kacper Bobras (Atena)

Startowało 40 zawodników .






W najbliższy weekend w GSF odbędą się następujące zawody:
Piątek 8.10. – X Memoriał Romualda Piaseckiego we florecie (PP Juniorów Młodszych)
Sobota 9.10. – PP Weteranów
Niedziela 10.10. – Międzynarodowe Drużynowe MP Weteranów
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki