SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
GDAŃSKA KUŹNIA - TURNIEJE CHŁOPCÓW30.05.2010, 21:23
Wczoraj w Gdańskiej Szkole Floretu odbyły się turnieje chłopców w ramach VII edycji „Gdańskiej Kuźni”, czyli Otwartych Mistrzostw ZKPiG 26 w Gdańsku we florecie dzieci, młodzików i juniorów młodszych.

Gościem specjalnym i Patronem Sportowym zawodów była Magdalena Mroczkiewicz, która najwyżej sklasyfikowanemu uczniowi ZKPiG w każdym z turniejów wręczyła specjalny dyplom gratulacyjny oraz maskotkę "mrówka".

Na podium znalazło się trzech gdańszczan. W najstarszej kategorii wiekowej (15-16 lat) tak jak w roku ubiegłym zwyciężył Krystian Gryglewski (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk, trener Longin Szmit) , a wśród młodzików Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk, trenerzy Katarzyna Zakrzewska i Adam Kaszubowski). Na najniższym stopniu podium wśród dzieci stanął Kacper Rutkowski (UKS de La Salle Gdańsk; trener Jarosław Mojski).



Wyniki:

Dzieci (10-11 lat):






1. Wojciech Goralewski (AZS Bydgoszcz)
2. Szymon Czartoryski (Wrocławianie)
3. Kacper Rutkowski (UKS De La Salle Gdańsk) I Jan Samulski (Warta Muszkieterowie Poznań)
............................................................................
5. Jerzy Wieliński (UKS Atena Gdańsk)
8. Konrad Kosycarz (de LA Salle)
10. Kacper Bobras i Jakub Kseniak
12. Łukasz Pilszak
13. Bartłomiej Walczyk (wszyscy Atena)
14. Mateusz Dołżycki (de La Salle)
16. Karol Łukasiewicz (Atena)

Startowało 86 zawodników



Młodzicy (12-14 lat):






1. Maciej Podralski (Atena)
2. Mateusz Sawczyn (Wrocławianie)
3. Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) i Lukas Teteris (Łotwa)
........................................................
5. Wiktor Olszewski
13. Jędrzej Krukowski
16. Adam Korpaczewski (wszyscy Atena Gdańsk)

Startowało 90 zawodników


Juniorzy młodsi (14-16 lat):






1. Krystian Gryglewski (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
2. Szymon Kozłowski
3. Patryk Choiński (obaj Budowlani Toruń) i Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław)
..................................................................................................................................
6. Michał Siess
8. Szymon Szewczyk (obaj Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)
16. Bartosz Trznadel (Atena)

Startowało 31 zawodników

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki