SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
8 MIEJSCE DRUŻYNY I KONTUZJA S.GRUCHAŁY.09.05.2010, 19:05
Polskie florecistki zajęły dziś 8 miejsce w turnieju Pucharu Świata w Seulu. Polki walczące w składzie: Sylwia Gruchała, Katarzyna Kryczało, Karolina Chlewińska (wszystkie Sietom AZS AWFiS Gdańsk) oraz Martyna Synoradzka (AZS AWF Poznań) uległy w ćwierćfinale nieznacznie Chinkom 33:35, z czego aż 23 trafienia zdobyła dla Polski Sylwia Gruchała! Niestety Panna Sylwia w tym meczu odniosła kontuzję kolana i nie walczyła o miejsca 5-8. Szczegółowa diagnoza będzie znana po powrocie do Polski (najbliższy wtorek).

Polska - USA 29:45

Dziś do Tokio na zawody GP udali się floreciści. Z kolei najbliższym startem florecistek będą zawody GP w Sankt Petersburgu w dn. 21-23 maja.