SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
KOLEJNE TRZY MEDALE GSF-U PODCZAS OOM09.05.2010, 19:03
Zakończyły się już występy florecistek i florecistów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Informowaliśmy już dwóch medalach wywalczonych pierwszego dnia przez gdańskie florecistki w turnieju indywidualnym (złoto zdobyła Zuzanna Sobczak, zaś brąz Agata Wasilczyk). W kolejnych konkurencjach reprezentanci Gdańskiej Szkoły Floretu powiększyli swój dorobek o trzy krążki. Złoty medal wywalczyła drużyna florecistów. Po srebro w turnieju indywidualnym sięgnął dodatkowo Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk, trener Łukasz Szymański). Również srebrne krążki zawisły na szyjach drużyny florecistek.









WYNIKI:





FLORET DZIEWCZĄT DRUŻYNOWO:









Ćwierćfinały:
Budowlani Toruń - MKS Kusy Szczecin II 44:21

Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Polonia Leszno 43:26
MKS Kusy Szczecin - AZS AWF Poznań 45:32
Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - Zjednoczeni Pabianice 42:37




Półfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - MKS Kusy Szczecin 45:21
Budowlani Toruń - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:43





O 3 miejsce:
MKS Kusy Szczecin - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:35




Finał:
Budowlani Toruń - Sietom AZS AWFiS Gdańsk 45:38


Kolejność:
1. Budowlani Toruń
2. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Zuzanna Sobczak, Katarzyna Jezierska, Anna Korneluk, Natalia Gołębiowska, trenerzy Longin Szmit i Anna Sobczak)
3. MKS Kusy Szczecin
4. Sietom AZS AWFiS Gdańsk II (Joanna Szypułowska, Laura Lewańczyk, Martyna Przybyłowicz, Agata Wyganowska, trenerzy Longin Szmit i Anna Sobczak)
5. AZS AWF Poznań
6. Zjednoczeni Pabianice
7. Polonia 1912 Leszno
8. MKS Kusy Szczecin II
9. UKS Atena Gdańsk (Agata Wasilczyk, Hanna Żmijewska, Karina Goc, Karolina Mielewczyk, trenerzy Longin Szmit i Anna Sobczak)
10. UKS De La Salle Gdańsk
11. AZS AWF Warszawa
12. UKS Floret Ruda Śląska

Startowało 12 drużyn.







FLORET CHŁOPCÓW INDYWIDUALNIE:









Ćwierćfinały:
Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) - Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań) 15:6

Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) 15:7

Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław) - Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń) 15:8
Oskar Metza (AZS AWF Poznań) - Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:10


Półfinały:
Kozłowski - Metza 15:11

Nowosielski - Bies 15:5




Finał:
Kozłowski - Nowosielski 15:5




Kolejność:
1. Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń)
2. Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3. Oskar Metza (AZS AWF Poznań)
3. Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław)
5. Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa)
6. Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań)
7. Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
8. Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń)

.............................

9. Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
11. Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
12. Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
16. Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)


Startowało 48 zawodników.









FLORET CHŁOPCÓW DRUŻYNOWO:









Ćwierćfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - IKS Jamalex leszno 45:20
AZS AWF Poznań - Budowlani Toruń II 45:28

Budowlani Toruń - Kolejarz Wrocław 45:11

Sietom AZS AWFiS Gdańsk II - AZS AWF Warszawa 45:34


Półfinały:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:34
AZS AWF Poznań - Budowlani Toruń 45:25




O 3 miejsce:
Budowlani Toruń - Sietom AZS AWFiS Gdańsk II 45:40




Finał:
Sietom AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Poznań 45:19





Kolejność:
1. Sietom AZS AWFiS Gdańsk (Ksawery Nowosielski, Mateusz Knitter, Krystian Gryglewski, Ignacy Żabicki, trenerzy Longin Szmit, Łukasz Szymański)
2. AZS AWF Poznań
3. Budowlani Toruń
4. Sietom AZS AWFiS Gdańsk II (Filip Franceson, Michał Siess, Szymon Szewczyk, trenerzy Longin Szmit, Łukasz Szymański)
5. Kolejarz Wrocław
6. IKS Jamalex Leszno
7. AZS AWF Warszawa
8. Budowlani Toruń II
9. Wrocławianie
10. Warta-Muszkieterowie Poznań
11. UKS Atena Gdańsk (Filip Żmijewski, Piotr Sobczak, Bartosz Trznadel, Jakub Wysiecki, trener Adam Kaszubowski)
12. AZS AWF Poznań II

Startowało 12 drużyn.










Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki