SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
A.LIDZBARSKA I W.NARUSZEWICZ NAJLEPSI W TORUNIU.PP JUNIORÓW.10.11.2003, 09:47
W dniach 8-9.11.br w Toruniu odbyły się zawody z cyklu Pucharu
Polski Juniorów (do lat 17) we florecie. Oboje zwycięzcy są
wychowankami trenera Longina Szmita.


FLORET CHŁOPCÓW

W zawodach nie startował dotychczasowy lider rankingu juniorów
PZS- Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa), który reprezentuje
Polskę na Młodzieżowych ME (kat. do lat 20) w Porec.

Ćwierćfinały:Wojciech Naruszewicz (Sietom AZS-AWFiS Gdańsk)-
Paweł Turbański (UKS Korona Wrocław) 15:12, Dawid Nowociński
(AZS-AWF Warszawa) – Wojciech Mitygowski (Budowlani Toruń)
15:14, Andrzej Prokopski – Paweł Osmański (obaj Sietom) 15:14,
Michał Przybysławski (AZS-AWF Warszawa) – Tomasz Gmerek (UKS
Korona Wrocław) 15:10

Półfinały:Naruszewicz – Prokopski 15:9, Nowociński Przybysławski
15:12

Finał: Naruszewicz – Nowociński 15:8

Kolejność:
1.Naruszewicz
2.Nowociński
3.Prokopski i Przybysławski
5.Osmański
6.Gmerek
7.Mitygowski
8.Turbański

Miejsca innych Gdańszczan:
10.Piotr Naruszewicz
16.Tomasz Żmijewski
20.Filip Płocharski
26.Paweł Pach
29.Jan Palasik
30.Adam Nowosielski

Startowało 68 zawodników.


W.Naruszewicz po raz pierwszy wygrał zawody PP




Aktualny ranking juniorów PZS:
1.Przybysławski 83 pkt
2.W. Naruszewicz 77
3.Gmerek 75
4.Majewski 73
5.Nowociński 55
6.Osmański 54



FLORET DZIEWCZĄT

Ćwierćfinały: Anna Lidzbarska (Sietom) – Katarzyna Pawełczyk
(UKS Korona Wrocław) 15:3, Klaudia Tomkowiak (UKS Korona
Wrocław) – Daniela Łbik (Warta Poznań) 15:8, Hanna Łyczbińska
(Budowlani Toruń) – Agata Pacuła (Sietom) 15:5, Martyna
Synoradzka (Warta Poznań) – Natalia Rajczak (D’Artagnan
Warszawa) 15:8

Półfinały: Lidzbarska – Synoradzka 13:8, Tomkowiak – Łyczbińska
15:10

Finał: Lidzbarska – Tomkowiak 15:8


Kolejność:
1.Lidzbarska
2.Tomkowiak
3.Łyczbińska i Synoradzka
5.Pawełczyk
6.Pacuła
7.Rajczak
8.Łbik

Miejsca innych Gdańszczanek:
11.Agnieszka Parowska
17.Karolina Osmańska
18.Karolina Dzienno
21.Justyna Anuszewska
25.Aleksandra Rosinke
26.Karolina Szalczewska
29.Julianna Trzebiatowska
31.Karolina Dąbrowska
32.Agnieszka Fullbrandt


A.Lidzbarska umocniła się na pozycji liderki rankingu juniorów PZS




Startowało 66 florecistek.

Aktualny ranking juniorów PZS:
1.Lidzbarska 111 pkt.
2.Synoradzka 89
3.Tomkowiak 77
4.Rajczak 68
5.Agnieszka Purowska (Sietom) 64
6.Daria Kasperek (D’Artagnan Warszawa)


wychowankowie trenera Longina Szmita byli najlepsi w Toruniu







DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki