SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
UDANY REKONENSANS WE FLORENCJI - 2 MIEJSCE ZUZANNY SOBCZAK18.01.2010, 00:09
Wczoraj w miejscowości Fucecchio k. Florencji odbyły zawody Pucharu Europy Kadetów (do lat 17) we florecie kobiet i mężczyzn. W tych licznie obsadzonych zawodach bardzo dobrze spisała się absolwentka Gdańskiej Szkoły Floretu Zuzanna Sobczak (Sietom AZS AWFiS Gdańsk), która zajęła 2 miejsce. Dla podopiecznej fechmistrza Longina Szmita był to drugi ścisły finał w tegorocznej edycji PEK. Poprzednio Gdańszczanka zwyciężyła w październiku w zawodach w Budapeszcie.

W turnieju florecistów wszystkie miejsca na podium zajęli gospodarze, a zwyciężył Edoardo Luperi. W stawce 223 florecistów Michał Siess (Sietom) zajął 47, a Piotr Sobczak 162 miejsce.