SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WYNIKI TURNIEJÓW FLORETOWYCH UNIWERSJADY W BELGRADZIE08.07.2009, 17:02
W dniach 3-7 lipca w Belgradzie odbywały się turnieje floretowe w ramach 25 letniej Uniwersjady. W składzie na tę imprezę znalazło się czworo zawodników klubu Sietom AZS AWFiS Gdańsk: Magdalena Knop, Katarzyna Kryczało, Andrzej Witkowski oraz Rafał Żelazko. Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych konkurencji.


FLORET KOBIET INDYWIDUALNIE

Ćwierćfinały:
Claudia Pigliapoco (Włochy) - Berangere Genevois (Francja) 15:7
Julia Raszidowa - Larisa Korobeinikowa (obie Rosja) 15:14
Wiktoria Kozyriewa (Rosja) - Hee Sook Jeon (Korea Południowa) 6:5
Martina Zacke (Niemcy) - Valentina Cipriani (Włochy) 15:14

Półfinały:
Pigliapoco - Zacke 15:8
Raszidowa - Kozyriewa 15:10

Finał:
Pigliapoco - Raszidowa 13:5

Kolejność:
1. Claudia Pigliapoco (Włochy)
2. Julia Raszidowa (Rosja)
3. Martina Zacke (Niemcy)
3. Wiktoria Kozyriewa
5. Larisa Korobeinikowa (obie Rosja)
6. Hee Sook Jeon (Korea Południowa)
7. Berangere Genevois (Francja)
8. Valentina Cipriani (Włochy)
........................................................................
11. Katarzyna Kryczało (Sietom AZS AWFiS Gdańsk, AWFiS Gdańsk)
20. Magdalena Knop (Sietom AZS AWFiS Gdańsk, Uniwersytet Gdański)
28. Marta Matysik (AZS AWF Warszawa, AWF Warszawa)
29. Hanna Łyczbińska (Budowlani Toruń, AWFiS Gdańsk)

Startowały 54 zawodniczki.


Walki Polek:

1/32:
Katarzyna Kryczało - zwolniona
Magdalena Knop - zwolniona
Marta Matysik - Ruth Yi Lin Ng (Singapur) 14:8
Hanna Łyczbińska - Claire Bennett (Wielka Brytania) 15:7

1/16:
Katarzyna Kryczało - Laure-Agnes Tardivel (Francja) 15:7
Magdalena Knop - Hye Sun Lee (Korea Południowa) 12:15
Marta Matysik - Diana Jakowlewa (Rosja) 7:15
Hanna Łyczbińska - Hee Sook Jeon (Korea Południowa) 6:15

1/8:
Katarzyna Kryczało - Julia Raszidowa (Rosja) 9:15




FLORET MĘŻCZYZN INDYWIDUALNIE

Ćwierćfinały:
Young Ki Son (Korea Południowa) - Igor Gridniew (Rosja) 15:10
Tobia Biondo (Włochy) - Hua Li (Chiny) 15:8
Liangcai Huang (Chiny) - Valerio Aspromonte (Włochy) 15:8
Thibault Sarda (Francja) - Martino Minuto (Włochy) 15:11

Półfinały:
Biondo - Sarda 15:11
Son - Huang 15:13

Finał:
Son - Biondo 15:9

Kolejność:
1. Young Ki Son (Korea Południowa)
2. Tobia Biondo (Włochy)
3. Liangcai Huang (Chiny)
3. Thibault Sarda (Francja)
5. Hua Li (Chiny)
6. Valerio Aspromonte
7. Martino Minuto (obaj Włochy)
8. Igor Gridniew (Rosja)
.....................................................................
10. Leszek Rajski (Wrocławianie, AWF Wrocław)
27. Andrzej Witkowski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk, AWFiS Gdańsk)
30. Rafał Żelazko (Sietom AZS AWFiS Gdańsk, AWFiS Gdańsk)
35. Michał Przybysławski (AZS AWF Warszawa, AWF Warszawa)

Startowało 67 zawodników.

Walki Polaków:

1/32:
Leszek Rajski - zwolniony
Andrzej Witkowski - Ahmed Rosowsky (Wielka Brytania) 15:11
Rafał Żelazko - Michał Przybysławski 15:12

1/16:
Leszek Rajski - Peter Biro (Węgry) 15:9
Andrzej Witkowski - Janfei Ma (Chiny) 8:15
Rafał Żelazko - Valerio Aspromonte (Włochy) 12:15

1/8:
Leszek Rajski - Young Ki Son (Korea Południowa) 10:15






FLORET KOBIET DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
Włochy - Węgry 45:19
Rosja - Japonia 25:20
Korea - Polska 42:32
Francja - Niemcy 40:38

Półfinały:
Włochy - Francja 45:29
Rosja - Korea 45:28

O 3 miejsce:
Korea - Francja 37:30

Finał:
Włochy - Rosja 40:37

Kolejność:
1. Włochy
2. Rosja
3. Korea
4. Francja
5. Niemcy
6. Polska
7. Węgry
8. Japonia

Startowało 12 drużyn.

Walki Polek:

1/8:
Polska - Chiny 45:12





FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO

Ćwierćfinały:
Rosja - Austria 45:34
Francja - Polska 43:32
Chiny - Japonia 45:34
Ukraina - Włochy 45:35

Półfinały:
Rosja - Chiny 45:35
Francja - Ukraina 45:36

O 3 miejsce:
Chiny - Ukraina 45:38

Finał:
Rosja - Francja 45:29

Kolejność:
1. Rosja
2. Francja
3. Chiny
4. Ukraina
5. Włochy
6. Polska
7. Austria
8. Japonia

Startowało 13 drużyn.

Mecze Polaków:

1/8:
Polska - Serbia 45:18







Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki