SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WETERANI Z POWODZENIEM FECHTOWALI W ŚWIDNICY16.11.2008, 17:04
W ubiegły weekend w Świdnicy odbył się turniej weteranów O Miecz Bolka II Świdnickiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim zawodnicy na co dzień trenujący w klubie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk.
We floretowej kategorii open dwie czołowe lokaty przypadły w udziale gdańszczanom. Jak na lidera klasyfikacji generalnej przystało, pierwsze miejsce zajął Maciej Drapella, a tuż za nim uplasował się Tomasz Surowiec.W turnieju szablowym pierwszą lokatę w kategorii II (50-59 lat) wywalczył inny zawodnik z Gdańska - Adam Derewicz. Ten sam zawodnik zajął bardzo dobre szóste miejsce w najsilniej obsadzonym turnieju szpadowym. Tuż za nim uplasował się lider klasyfikacji generalnej w szpadzie - Maciej Drapella.

6 grudnia w Krakowie odbędzie się najważniejszy krajowy turniej oldboyów. Będą to XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Weteranów Szermierki, na które wybiera się liczna grupa gdańskich zawodników.
Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki