SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
WROCŁAW GÓRĄ! III MEMORIAŁ ROMUALDA PIASECKIEGO.30.09.2003, 08:01
Nie udało się florecistom Sietomu AZS-AWFiS Gdańsk zwyciężyć w III Memoriale Romualda Piaseckiego we florecie juniorów (kat. do lat 17). Po raz drugi z rzędu 2 miejsce zajęłą Anna Lidzbarska, a trzecie miejsce wspólnie podzielili Wojtek Naruszewicz i Paweł Pach. Łącznie w obu turniejach wystartowało 129 florecistek i florecistów.Sponsorem głównym była firma Hermes Sp. z o.o., reprezentowana przez Prezesa-p.Tomasza Surowca, byłego mistrza Polski we florecie, reprezentanta klubu AZS-AWF Gdańsk.

WYNIKI DZIEWCZĄT:

Cwierćfinały:Klaudia Tomkowiak(UKS Korona Wrocław)-Izabela Sajewicz (RMKS Rybnik) 15:9, Anna Lidzbarska (Sietom)-Julia Kurak (Bialoruś)15:8, Martyna Synoradzka (Warta Poznań)-Natalia Moskina (Białoruś) 15:7, Daria Kasperek-Natalia Rajczak (obie D’Artagnan Warszawa) 15:13
Półfinały:Tomkowiak-Synoradzka 15:12, Lidzbarska-Kasperek 15:14
Finał:Tomkowiak-Lidzbarska 15:7

Kolejność:
1.Tomkowiak
2.Lidzbarska
3.Synoradzka i Kasperek
5.Sajewicz
6.Rajczak
7.Moskina
8.Kurak

finałowa walka:po lewej Anna Lidzbarska






Klasyfikacja Pucharu Polski Juniorów:
1.Lidzbarska 55 pkt
2.Tomkowiak 52
3.Synoradzka 47
4.Rajczak 40
5.Sajewicz 36
6.Agnieszka Purowska(Sietom)i Sylwia Kurowska (Korona) obie po 32



WYNIKI CHŁOPCÓW:

Ćwierćfinały:Tomasz Gmerek (UKS Korona Wrocvłąw)-Adam Antos 15:8, Michał Przybysławski (obaj AZS-AWF Warszawa)-Tomasz Sinoracki(Budowlani Toruń)15:10, Paweł Pach- Piotr Naruszewicz (obaj Sietom) 15:10, Wojciech Naruszewicz(Sietom)-Patryk Nowaczyk (Warta Poznań) 15:9
Półfinały: Gmerek-W.Naruszewicz 15:9, Przybysławski-Pach 15:8
Finał;Gmerek-Przybysławski 15:10

Kolejność:
1.Gmerek
2.Przybysławski
3.W.Naruszewicz i Pach
5.Nowaczyk
6.P.Naruszewicz
7.Sinoracki
8.Antos

Tomasz Gmerek(po lewej)w finale zwyciężył bezdyskusyjnie






Klasyfikacja Pucharu Polski Juniorów:
1.Gmerek 55 pkt
2.W.Naruszewicz 44
3.Przybysłąwski 43
4.Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa) 38
5.Paweł Osmański(Sietom) 36
6.P.Naruszewicz i Wojciech Mitygowski (Budowlani Toruń) obaj po 30 pkt

szermierze Sietomu byli w dobrych nastrojach




DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki