SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
IGRZYSKA CZAS ZACZĄĆ26.08.2008, 13:13
Polska Reprezentacja Olimpijska we florecie, w skład której weszły: Sylwia Gruchała, Małgorzata Wojtkowiak, Magda Mroczkiewicz oraz rezerwowa Karolina Chlewińska (wszystkie Sietom AZS-AWFiS Gdańsk) odleciała do Pekinu na Igrzyska Olimpijskie 2 sierpnia br. Sześć dni później Polki uczestniczyły w ceremonii otwarcia Igrzysk. Natomiast już jutro wystąpią one w olimpijskim turnieju indywidualnym. Czasu na aklimatyzację gdańszczanki miały wystarczająco dużo, a opiekujący się reprezentacją fechmistrz Tadeusz Pagiński na pewno bardzo dobrze przygotował swoje podopieczne do tego arcyważnego startu. Dlatego pozostaje nam wierzyć w dobry występ florecistek.
W turnieju wystąpi 41 zawodniczek. Magda rozpocznie zawody od pojedynku z Ukrainką Olgą Lelejko w 1/32 finału. Jeśli "Mrówa" wygra tę walkę, to w następnej rundzie stanie naprzeciw samej Valentiny Vezzali - dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej - z Sydney i Aten. Sylwia i Gosia zainaugurują zmagania od 1/16 finału. Sylwia zmierzy się z Aidą Szanajewą z Rosji, zaś Gosia z Chinką Lei Zhang.

Kawka
DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki