SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk

AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma

AKTUALNOŚCI
CHŁOPCY WRÓCILI ZE SREBREM.MP JUNIORÓW MŁODSZYCH W DRZONKOWIE.19.09.2003, 09:12
Drużyna florecistów Sietom AZS-AWFiS Gdańsk w składzie:Wojciech Naruszewicz, Paweł Osmański,Jan Palasik, Filip Płocharski zdobyła srebrny medal w MP juniorów młodszych w Drzonkowie, ulegając w finale Budowlanym Toruń 32:45.Drugi zespół Sietomu(Paweł Pach, Adam Nowosielski,Andrzej Trznadel,Mateusz Klaman uplasował się na 6 miejscu.Chłopców do zawodów przygotowywali trenerzy:Longin Szmit,Łukasz Szymański, Grzegorz Supeł i Adam Kaszubowski.

W rywalizacji dziewcząt Sietom I(Agnieszka Purowska,Karolina Szalczewska,Justyna Anuszewska,Karolina Siess zajął 4 miejsce, a drugim zespół(Karolina Dziengo,Julianna Trzebiatowska,Malgorzata Michlewska,Karolina Dąbrowska) - 5.Trenerami zespołów dziecząt byli:Longin Szmit,Grzegorz Supeł,Robert Mrozowski.Mistrzyniami Polski zostały florecistki D'Artagnan Warszawa. DRUKUJ ARTYKUŁ