SIETOM AZS-AWFiF Gdańsk


AKTUALNOŚCI PUCHAR POLSKI SIETOM TOUR GALERIA ZDJĘĆ SYLWETKI SZERMIERKA - ZASADY RANKINGI KALENDARZ GDZIE MOŻNA TRENOWAĆ KONTAKT LINKI

Gdańsk

AM-Studio

Europarts

Forma


AKTUALNOŚCI
PANIE ZŁOTO.PANOWIE TAKŻE.MP W ŚREMIE.10.09.2003, 16:10
Wczoraj w hali sportowej Sremskiego Osrodka Sportu i Rekreacji odbyly sie turnieje druzynowe we florecie 47 Mistrzostw Polski w szermierce.Druzynowi mistrzowie kraju beda reprezentowac Polske w Klubowym Pucharze Europy.


FLORET MEZCZYZN


Mistrzem Polski po raz 9-ty w historii zostala druzyna Sietom AZS-AWFiS Gdansk.Obroncy tytulu-Polonia Leszno zajeli 7 miejsce.




Trenerami gdanskich zespolow sa:Stanislaw Szymanski,Longin Szmit,Lukasz Szymanski).W Sietomie II walczyl Radoslaw GLonek,reprezentant Polski na Mlodziezowych MS w Trapani (kwiecien 2003),ktory przeszedl do Sietomu z Budowlanych Torun i bedzie studentem AWFiS.


Wyniki:

cwiercfinaly:Warta Poznan I-AZS-AWF Warszawa II 45:31, KSz Wroclawianie -Polonia Leszno 45:40, Sietom I-Sietom II 45:21, AZS-AWF Warszawa I - Warta Poznan II 45:26

Polfinaly:Warta Poznan - KSz Wroclawianie 45:38, Sietom I-AZS-AWF Warszawa 45:42

Final: Sietom I-Warta Poznan 45:44

o 3 miejsce:KSz Wroclawianie-AZS-AWF Warszawa 45:30


o miejsca 5-8: Sietom II-Warta Poznan II 45:38,Sietom II-AZS-AWF Warszawa II 43:42


Kolejnosc:

1.Sietom AZS-AWFiS GdanskI (Pawel Kawiecki,Wojciech SZuchnicki,Krzysztof Pietrusiak,Krzysztof Walka;

2.Warta Poznan (Andrzej Witkowski,Tomasz Cieply,Aleksander Borkowski,Lukasz Witkowski)

3.KSz Wroclawianie (Radoslaw Pietrusiewicz,Leszek Rajski,Mariusz Siwek,Marek Jamrozy)

4.AZS-AWF Warszawa I

5.Sietom II (Grzegorz Kamka,Radoslaw Glonek,Konrad Pietrusiak,Andrzej Witkowski)

6.AZS Warszawa II

7.Polonia Leszno

8.Warta Poznan II

9.IKS WArszawa

10.STFS Sopot (Jaroslaw Filip,Tomasz Fot,Szymon Dabrowski)


Mecze z udzialem STFS Sopot(Sopockie Towarzystwo Floretowo-Szpadowe):

1\8: Warta Poznan 16:45

o 9 miejsce: IKS Warszawa 41:45


Startowalo 10 zespolow



FLORET KOBIET


Mistrzem Polski po raz 9-ty z rzedu i 18-ty w historii zostal zespol akademiczek z Gdanska -Sietom AZS-AWFiS Gdansk.Trenerami gdanskich zespolow sa:Tadeusz Paginski,Longin Szmit,Robert Mrozowski,Grzegorz Supel.





Cwiercfinaly:AZS-AWF Warszawa-UKS Kusy SZczecin 45:24, Sietom I,Sietom II,Warta Poznan-wolny los

Polfinaly:Sietom I-AZS-AWF Warszawa 45:19, Sietom II-Warta Poznan 45:40

Final:Sietom I-Sietom II 45:24

o 3 miejsce:Warta Poznan 45:34



A.Rybicka-kapitan gdańskich florecistek zdobyła do swojej przebogatej kolekcji kolejne 2 medale MP






Kolejnosc:

1.Sietom I (Sylwia Gruchala,Magdalena Mroczkiewicz,Anna Rybicka,Katarzyna Kryczalo)

2.Sietom II (Magdalena Knop,Karolina Chlewinska,Oktawia Skladanowska,Dorota Korycka)

3.Warta Poznan (Malgorzata Wojtkowiak,Agata Kantorska,Anita Kantorska)

4.AZS-AWF Warszawa

5.UKS Kusy Szczecin


Startowalo 5 zespolow.



Klasyfikacja medalowa MP 2003 (wszystkie bronie):

1.Sietom AZS-AWFiS Gdansk: 3 zlote,2srebrne,2 brazowe

2.AZS-AWF Warszawa i MOSiR Sosnowiec: 2 zlote, 2 brazowe

4.AZS-AWF Wroclaw: 2 zlote, 1 brazowe

5.Legia Warszawa:1 zloty,1 brazowy

6.IKS WArszawa i Polonia Leszno: 1 zloty

DRUKUJ ARTYKUŁ
Sietom
Energa
Dwór Artusa
trójmiasto.pl
Żyć z Pompą
Gaworek
GSF
« POWRÓT DO SPISU AKTUALNOŚCI
copyright 2019 SIETOM AZS-AWFiS Gdańsk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: Sebastian Berenc, Marcin Kazieczko i Czarek Rybicki